Як здійснюється викачка ям

У кожного власника дачної ділянки або заміського житлового будинку час від часу з'являється необхідність викачати вигрібну яму. Чим більший ваш маєток і чим ближче ваше заміське житло до цивілізації в плані побутової техніки, тим частіше вам потрібно думати, як викачати яму.

Викачка ям - завдання для професіоналів

Чи варто говорити, що викачати яму самостійно - завдання не те що неприємне і дуже брудне, воно просто непосильне і не має сенсу, так як після вичерпування відром або в кращому випадку насосом, відходів з ями, їх ще й необхідно кудись транспортувати для утилізації. Спеціально для вашої зручності та комфортного проживання в заміському будинку, існує компанія Канал Сервіс, яка професійно займається викачування вигрібних ям, очищенням септиків та іншими видами робіт по каналізації.

За вашим викликом на місце виїде бригада професійних робочих з усією необхідною технікою і без проблем викачає яму будь-якого розміру, а також на ваше замовлення виконає очистку ями спеціальними засобами і навіть прочищення каналізаційних труб. По телефону, оператор уточнить у вас обсяг вашої вигрібної і місце її дислокації, виходячи з цього, до вас буде направлена ​​машина з резервуаром відповідного обсягу та додатковими шлангами, якщо яма знаходиться у важкодоступному для заїзду машини місці. І що важливо, звертаючись до професіоналів, ви можете бути впевнені, що вміст ями буде вивезено у спеціально встановлене місце утилізації токсичних відходів, а не злито в найближче водоймище у вашому районі.

Викачка ями асенізатором

Як часто необхідно викачувати вигрібну яму?

На звичайному дачній ділянці, де стоїть простий туалет на вулиці і туди ж зливаються всі побутові відходи з кухні, а миєтеся ви і зовсім в літньому душі, викачування ями може знадобитися не частіше одного разу в сезон. А ось будинок, в якому живе сім'я цілий рік, користується всіма благами цивілізації, необхідність викачати яму виникає в кращому випадку раз на місяць, а то й частіше. Тут все залежить ще й від розміру вигрібної ями, а також від того чи встановлена ​​система фільтрації, чи є септик і інші пристосування, які можуть істотно знизити частоту виклику асенізаторів.

Облаштування септика, вигрібної ями

Наприклад, збудувати відразу ж правильну систему каналізації на вашій ділянці, зробивши септик, більшу частину рідких побутових відходів ви зможете фільтрувати, а воду використовувати для поливу рослин, таким чином, вам необхідно буде лише виконувати очищення септика приблизно раз на квартал.

Якщо ж у вас на ділянці просто викопана яма і в неї по трубах зливаються всі рідкі відходи, то наповнюється вона дуже швидко. Єдиний спосіб трохи знизити частоту викачування цієї ями - використовувати спеціальні біологічно-активні порошки, які засипаються в яму і переробляють деяку кількість відходів. Цей спосіб також дозволить усунути неприємний запах і поширення хвороботворних бактерій.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR