Доставка технічної води в Києві та області

Наша компанія здійснює доставку технічної води по Києву і області для найрізноманітніших потреб. Замовити технічну воду - це вигідно і зовсім недорого, а головне - швидко. У нас в наявності величезний власний автопарк і все необхідне обладнання, яке дає можливість швидко доставити технічну воду для всіх ваших потреб.

У разі аварійної ситуації або неможливості підключення до водопроводу, вам достатньо лише замовити водовоз і вже через короткий час у вас в розпорядженні буде вода для ваших технічних потреб.

Водовоз для доставки технічної води

Варто звернути увагу, що технічна вода, доставка якої пропонується нашою компанією, це не брудна вода, викачана з якихось відстійників, яка ні для чого не придатна. Технічна вода - це будь-яка вода, не питної якості, така тече в міському водопроводі або в річці і озері, ця вода придатна для використання в народному господарстві і безлічі інших сфер. Наша компанія бере воду безпосередньо з мережі міського водопроводу, тобто вона відповідає всім стандартам безпеки і якості.

Технічна вода потрібна:

У побутовій сфері:

  • Наповнення басейнів;
  • Організація штучних водойм;
  • Для поливу великих площ сільськогосподарських насаджень;
  • Для опалення будинків.

У промисловості:

  • Величезна кількість технічної води використовується на підприємствах для охолодження виробленої продукції в спеціальних апаратах, а також для запобігання перегрівання обладнання;
  • Для забезпечення інших технологічних процесів на виробництві;
  • Для опалення виробничих приміщень, а також будівель і навіть офісних приміщень, якщо до них немає доступу водопроводу;
  • Для забезпечення виконання робіт на будівельних об'єктах, де зазвичай водопостачання ще не налагоджено або тимчасово відключено з метою безпеки;
  • Для гасіння пожеж;
  • Для очищення вулиць і території підприємств, а також миття всіляких поверхонь і внутрішніх систем різноманітних механізмів.

Полив сільсько-господарських земель

Але найчастіше доставка технічної води здійснюється на будівельні об'єкти, де потреба у воді постійна. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з юридичними особами та навіть з державними підприємствами, надаючи послуги водовоза в Києві і області. Уклавши договір на постійні поставки технічної води від нашої компанії, ви не будете навіть помічати відсутність власного джерела водопостачання. Наша команда працює, немов злагоджений годинниковий механізм і доставку ми виконуємо своєчасно, без затримок і інших нюансів.

 Ми здійснюємо доставку кондиційованої технічної води, отриманої з водопровідної мережі, а значить, що вода відповідає всім ГОСТтам і вимогам безпеки. Наша вода відмінної якості, підходить для всіх видів виробництв.

Технічна вода для басейнів

Технічна вода необхідна не менш ніж питна, адже ми не тільки використовуємо воду для приготування їжі, миття посуду і гігієнічних процедур, а й використовуємо продукцію найрізноманітніших виробничих підприємств, на яких потрібна вода на всіх етапах виробництва. Сфера застосування технічної води настільки ж велика, наскільки і сфера застосування питної води, яку здійснюють інші компанії. Там, де вода не буде використовуватися в їжу і для її приготування, миття посуду, прання одягу і гігієнічних процедур - там знадобиться технічна вода, доставку якої і здійснює наша компанія. Тому не варто недооцінювати технічну воду, необхідність в ній в кубометрах навіть більше, ніж в питній. Не кожне підприємство здатне побудувати спеціальну систему водопостачання, з урахуванням всієї специфіки виробництва. На це потрібні чималі фінансові витрати, а найголовніше - це паперова тяганина з дозвільними організаціями, узгодження проектної документації і безліч інших кроків, на які не завжди є час і кошти. Тому дешевше і вигідніше користуватися послугами нашої компанії по доставці технічної води, і ви завжди будете забезпечені необхідною кількістю води, відмінної якості.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR