Наші послуги, основні напрямки

 
Викачка вигрібних ям, послуги асенізації

Послуги асенізації - викачування вигрібних ям Компанія Канал-Сервіс надає комплекс послуг по відкачці вигрібних ям та очищенню септиків з дотриманням всіх норм і правил утилізації відходів. Відкачування і вивіз ЖБО вимагає спеціальної техніки, адже власними силами тут не впоратися ніяк. Тому для чистки вигрібних ям і септиків необхідно викликати спеціалістів нашої компанії.

Послуги мулососа - вакуумна викачка ємностей від мулу

Послуги ілососа в Києві і області Мулосос - це спеціальний високотехнологічний агрегат, який являє собою цистерну на колісній базі спец. автомобіля, потужний вакуумний насос з приводом, стріла, яка занурюється в колодязь, яму або септик, усмоктувч мулу. Також техніка оснащена пневматичною, гідравлічною та електричною системою для виконання додаткових робіт, які можуть знадобитися на місці.

Прочищення зовнішніх і внутрішніх систем каналізації

Очистка каналізаційних труб Канал Сервіс Основним напрямком діяльності компанії Канал-Сервіс є прочищення каналізації та систем водовідведення на підприємствах, в приватних і багатоквартирних будинках Києва та Київської області. Фахівці компанії Канал-Сервіс проведуть дослідження каналізаційної системи і, в залежності від причини виникнення засмічення, виконають прочищення каналізації та прочищення труб.

Гідродинамічне прочищення - очищення поверхонь систем водопостачання та водовідведення

Гидродинамічна чистка труб каналізації Гідродинамічна установка подає воду під високим тиском, що вимиває зі стінок труб різні жирові відкладення, пробиває засори з рідких побутових відходів і т.п. Причому, для різного діаметру труб використовується різний тиск, щоб не пошкодити труби і максимально ефективно прочистити їх. Гідродинамічний спосіб прочищення є самим безпечним і нешкідливим адже тут не використовуються хімікати, які можуть бути шкідливі для людей або тварин.

Механічне прочищення - очищення труб від твердих засмічень

Механічна чистка каналізаційних труб Як правило, тверде засмічення не виникає раптово, адже до твердих засмічувань відносять залишки будматеріалів, пророслі коріння дерев, шматки тканин, що потрапили в трубу, та інші тверді предмети, які можуть повністю заблокувати відводи стоків або подачу води. У цьому випадку, необхідно терміново викликати наших фахівців для прочищення труб.

Ремонт зовнішньої та внутрішньої систем каналізації

Ремонт зовнішньої та внутрішньої каналізаційних систем Компанія Канал-Сервіс проводить ремонт каналізації каналізації в приватних будинках, котеджних містечках і на підприємствах усіх форм власності. Фахівці високого рівня виконають весь комплекс робіт якісно і в строк.

Ремонт, заміна каналізаційно насосної станції (КНС)

Ремонт, встановлення, заміна КНС Компанія Канал Сервіс пропонує послуги установки і ремонту КНС, і має для цього все необхідне обладнання і, що важливо, кваліфікованих досвідчених співробітників. Ми виконуємо як частковий ремонт КНС, так і установку готової станції з усіма необхідними елементами. Якісна установка забезпечує налагоджену та безперебійну роботу системи.

Доставка технічної води в Києві та області

Доставка технічної води в Києві та області Наша компанія здійснює доставку технічної води по Києву і області для найрізноманітніших потреб. Замовити технічну воду - це вигідно і зовсім недорого, а головне - швидко. У нас в наявності величезний власний автопарк і все необхідне обладнання, яке дає можливість швидко доставити технічну воду для всіх ваших потреб.
У разі аварійної ситуації або неможливості підключення до водопроводу, вам достатньо лише замовити водовоз і вже через короткий час у вас в розпорядженні буде вода для ваших технічних потреб.

 

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

 • Способи оплати наших послуг
 • Блог компанії Канал Сервіс

  Очистка, викачка, ремонт

  Канал-Сервіс ПП
  Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
  Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
  Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
  +3 (044) 353-83-30 +3 (063) 582-44-62
  +3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


  Ми в мережі

  g-plusone facebook youtube

  Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

  © 2009-2020 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR