Наші послуги, основні напрямки

 
Викачка вигрібних ям, послуги асенізації

Послуги асенізації - викачування вигрібних ям Компанія Канал-Сервіс надає комплекс послуг по відкачці вигрібних ям та очищенню септиків з дотриманням всіх норм і правил утилізації відходів. Відкачування і вивіз ЖБО вимагає спеціальної техніки, адже власними силами тут не впоратися ніяк. Тому для чистки вигрібних ям і септиків необхідно викликати спеціалістів нашої компанії.

Послуги мулососа - вакуумна викачка ємностей від мулу

Послуги ілососа в Києві і області Мулосос - це спеціальний високотехнологічний агрегат, який являє собою цистерну на колісній базі спец. автомобіля, потужний вакуумний насос з приводом, стріла, яка занурюється в колодязь, яму або септик, усмоктувч мулу. Також техніка оснащена пневматичною, гідравлічною та електричною системою для виконання додаткових робіт, які можуть знадобитися на місці.

Прочищення зовнішніх і внутрішніх систем каналізації

Очистка каналізаційних труб Канал Сервіс Основним напрямком діяльності компанії Канал-Сервіс є прочищення каналізації та систем водовідведення на підприємствах, в приватних і багатоквартирних будинках Києва та Київської області. Фахівці компанії Канал-Сервіс проведуть дослідження каналізаційної системи і, в залежності від причини виникнення засмічення, виконають прочищення каналізації та прочищення труб.

Гідродинамічне прочищення - очищення поверхонь систем водопостачання та водовідведення

Гидродинамічна чистка труб каналізації Гідродинамічна установка подає воду під високим тиском, що вимиває зі стінок труб різні жирові відкладення, пробиває засори з рідких побутових відходів і т.п. Причому, для різного діаметру труб використовується різний тиск, щоб не пошкодити труби і максимально ефективно прочистити їх. Гідродинамічний спосіб прочищення є самим безпечним і нешкідливим адже тут не використовуються хімікати, які можуть бути шкідливі для людей або тварин.

Механічне прочищення - очищення труб від твердих засмічень

Механічна чистка каналізаційних труб Як правило, тверде засмічення не виникає раптово, адже до твердих засмічувань відносять залишки будматеріалів, пророслі коріння дерев, шматки тканин, що потрапили в трубу, та інші тверді предмети, які можуть повністю заблокувати відводи стоків або подачу води. У цьому випадку, необхідно терміново викликати наших фахівців для прочищення труб.

Ремонт зовнішньої та внутрішньої систем каналізації

Ремонт зовнішньої та внутрішньої каналізаційних систем Компанія Канал-Сервіс проводить ремонт каналізації каналізації в приватних будинках, котеджних містечках і на підприємствах усіх форм власності. Фахівці високого рівня виконають весь комплекс робіт якісно і в строк.

Ремонт, заміна каналізаційно насосної станції (КНС)

Ремонт, встановлення, заміна КНС Компанія Канал Сервіс пропонує послуги установки і ремонту КНС, і має для цього все необхідне обладнання і, що важливо, кваліфікованих досвідчених співробітників. Ми виконуємо як частковий ремонт КНС, так і установку готової станції з усіма необхідними елементами. Якісна установка забезпечує налагоджену та безперебійну роботу системи.

Доставка технічної води в Києві та області

Доставка технічної води в Києві та області Наша компанія здійснює доставку технічної води по Києву і області для найрізноманітніших потреб. Замовити технічну воду - це вигідно і зовсім недорого, а головне - швидко. У нас в наявності величезний власний автопарк і все необхідне обладнання, яке дає можливість швидко доставити технічну воду для всіх ваших потреб.
У разі аварійної ситуації або неможливості підключення до водопроводу, вам достатньо лише замовити водовоз і вже через короткий час у вас в розпорядженні буде вода для ваших технічних потреб.

Телеінспекція інженерних систем

Відеодіагностика каналізаціїВідеоінспекція може проводиться до початку робіт з обслуговування комунікацій (для знаходження проблемних ділянок) і після завершення робіт (для перевірки). Для своєчасного визначення залишкового ресурсу комунікацій рекомендується періодично проводити відеодіагностики труб. При проведенні діагностики стану каналізаційних труб малого діаметра (до 200 мм) застосовується проштовхувати система телеінспекції.

 

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

 • Способи оплати наших послуг
 • Блог компанії Канал Сервіс

  Очистка, викачка, ремонт

  Канал-Сервіс ПП
  Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
  Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
  Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
  +3 (063) 582-44-62
  +3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


  Ми в мережі

  g-plusone facebook youtube

  Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

  © 2009-2021 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR