Викачка ям, асенізація

Ми надаємо послуги асенізатора в Києві та області, ви можете визвати асенізатор для викачування вигрібної ями.

Послуги мулососа

Якщо вам необхідно відкачати замулену вигрібну яму, то викликати ілосос, звернувшись в компанію Канал-Сервіс – буде найкращим рішенням.

Прочищення каналізації

Ми використовуємо сучасне професійне обладнання для прочистки каналізаційних систем механічним або гідродинамічним способом.

Відеоінспекція труб

Якщо необхідно продіагностувати внутрішній стан інженерних мереж, замовляйте відеодіагностику труб – довіряйте професіоналам!


Механічна чистка труб

Механічна чистка каналізації виконується за допомогою потужного електромеханічного агрегата. Видалимо будь-які тверді засмічення в трубах.

Гідродинамічна очистка

За допомогою різноманітних гідродинамічних установок успішно прочистимо каналізаційні системи, трубопроводи на підприємствах, в будинках, заводах.

Викачка біогазових реакторів

Ми пропонуємо найкращі рішення для підприємств, які потребують регулярного очищення технологічних ємностей, резервуарів, біогазових реакторів тощо.

Доставка технічної води

Замовити технічну воду - це вигідно і зовсім недорого, а головне - швидко. Наша компанія здійснює доставку технічної води по Києву і області


Прочистка та ремонт каналізації, викачка вигрібних ям та інші послуги асенізації

Спеціалісти компанії впораються з самими складними задачами очистки, викачки, ремонту і нададуть комплексні рішення ваших проблем

Наш багаторічний досвід в сфері послуг асенізації дає можливість здійснювати роботи з очищення та викачування вигрібних ям, прочищення та ремонту каналізації, КНС, та надавати багато інших послуг асенізації на вищому рівні. Ми виконуємо планові та аварійні роботи з усунення засмічень в трубах, прочищення каналізаційних труб та інші роботи, що вимагають кваліфікованого втручання фахівців і використання високотехнологічної техніки.

Наша компанія успішно обслуговує, як державні та приватні підприємства, так і житлові будинки в заміських селищах, житлових комплексах і завжди рада запропонувати широкий спектр своїх послуг, як фізичним, так і юридичним особам.

На сьогоднішній день потужностей підприємства достатньо для забезпечення, як планової, так і екстреної допомоги в питаннях викачування вигрібних ям, усунення засмічень будь-якої етіології, а також у випадках необхідності термінового ремонту каналізації та КНС. Вам достатньо всього лише замовити послугу прочищення труб, викачка ям, ремонт або будівництво каналізації по будь-якому із зазначених телефонів і в самий найближчий час на місце виїде спеціалізована техніка для виконання робіт.

Прочищення каналізаційних труб - одна з найпопулярніших послуг, що надаються компанією Канал-Сервіс, виконується за допомогою сучасної гідродинамічної установки, яка подає воду під високим тиском, за рахунок чого усуваються практично всі види засмічень. У разі необхідності, ми використовуємо спеціальні насадки для видалення різних видів нальоту, а для усунення твердих засмічень застосовується механічна установка.

Для безаварійної роботи всіх каналізаційних систем на вашому підприємстві або в вашому домі, наше підприємство пропонує укласти договір на постійне обслуговування. Договір включає регулярну перевірку і профілактичну прочищення всіх систем водопостачання та водовідведення, стічних систем, викачку вигрібних ям, чистку відстійників і багато іншого, що може вам знадобитися для комфортної роботи або життя.

Доставляемо технічну воду водовозом по Києву та області, будь-який об'ем.

Професіонали своєї справи зроблять очистку відстійників і колодязів очисних споруд промислових організацій, і транспортують рідкі побутові відходи до місця утилізації.

Прочищення будь-яких засмічень, стоків і відстійників нам по плечу. Один дзвінок нашим спеціалістам, і всі Ваші проблеми з каналізацією- стануть нашими, але ми знаємо, як їх вирішити.

 

Наші досягнення

Ось вже більше 10 років ми надаємо послуги асенізації та прочистки каналізації

0

Населених пунктів

25 районів, 26 міст, 30 смт, 1127 сіл Київської області обслуговуються нами постійно.

0

Задоволених замовників

Приватне підприємство «Канал-Сервіс» прийти на допомогу 7 днів на тиждень!

0

Підприємств на обслуговуванні

Майже всі хто до нас звернувся за допомогою стали нашими постійними замовниками.

Що наші замовники кажуть про нас?

ТОВ «Орієнтир-Буделемент», відгук

ТОВ «Орієнтир-Буделемент», відгук

Компанія ТОВ «Орієнтир-Буделемент» висловлює подяку ПП «Канал-Сервіс» та її колективу за професіоналізм та якісну роботу. Послуги з чищення каналізаційних мереж надавались згідно домовленостей, в повному обсязі з урахуванням потреб нашої компанії. Надіємось на подальшу співпрацю між нашими компаніями.

ПрАТ «Елопак-Фастів», відгук

ПрАТ «Елопак-Фастів», відгук

... Послуги надавались у відповідності до умов договору, належним чином, в повному обсязі та в зазначені строки, претензій Замовник не мав. Зауваження до діяльності або якості надання послуг відсутні. Керівництво ПрАТ «Елопак-Фастів» задоволено співпрацею з ПП «Канал-Сервіс» і в подальшому планує користуватись послугами виконавця...

ТОВ «ВіДі Автосіті Кільцева», відгук

ТОВ «ВіДі Автосіті Кільцева», відгук

Даним листом повідомляємо, що у період з 2012 року по теперішній час ПП «Канал-Сервіс» надає послуги по прочищенню каналізаційних трубопроводів на об'єктах ТОВ «ВіДі Автосіті Кільцева», відповідно до укладеного договору. Послуги надавались у відповідності до умов договору, належним чином, в повному обсязі та в зазначені строки, претензій Замовник не мав. Зауваження до діяльності або якості надання послуг відсутні...

відгук з business.google.com

Анна Іванова, відгук з business.google.com

Вот и мне, точнее, моей фирме, к сожалению, пришлось воспользоваться услугами этой компании. К сожалению, т.к., прорыв канализации - дело не из приятных, но все же хочу здесь оставить свой отзыв, т.к. ребята молодцы :). Оперативно и профессионально ликвидировали аварию. А я думала, что все, уплывем :) В общем, рекомендую!

Переваги компанії Канал-Сервіс

Комплексний підхід у вирішенні проблем з каналізацією – запорука надійності і простоти в експлуатації!!!


100

Забезпечення технікою

Ми повністю забезпечені всією необхідною технікою для виконання замовлень.

-10

Ціни нижчі

Ціни на наші послуги асенізації та прочистки каналізації нижчі від 5% до 10% в порівнянні з конкурентами.

84

Ринку послуг

Ми покриваємо 84% ринку послуг по Києву та Київській області, інше роблять конкуренти.

100

Виконання заявок

Вконуємо всі заявки і звернення в стислі терміни, 99,9% тих хто звернувся стають постійними замовниками.

Блог компанії Канал Сервіс

Багато цікавої інформації про асенізацію та прочистку каналізації

Наші партнери

VIDI Автосіті
Glusco
Ерідон Тех
Інтерпайп Втормет
Київський Інститут Бізнесу та Технологій
REHAU
Стромат «Спецбетон»
Технічний центр «Анкомтех»
ТОІ ТОІ системи санітарні
Укрнафта
Миронівський Хлібопродукт
«Папірус»

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації в Києві і області, Аварійні служби, Прочищення каналізації по Києву та області
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Сайт разработан: Yuriy Petrichenko

Інформація по послугам

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

© 2009-2021 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR