Кращий спосіб прочистити каналізацію

Кожен керівник підприємства або господар приватного будинку час від часу стикається з питанням, як прочистити каналізацію в будинку або на підприємстві? У міру експлуатації каналізаційної системи, в кухні, ванній або туалеті можуть виникати скупчення в трубах, які з часом перетворюються на засмічення - це звичайне побутове засмічення, яке ви можете спробувати прочистити самостійно. Звичайно ж, якщо ви не потомствений слюсар-сантехнік і не володієте майстерністю миттєво усувати засмічення в трубах, ви можете звернутися до професіоналів своєї справи - компанії Канал-Сервіс і отримати кваліфіковану допомогу в будь-яких питаннях, пов'язаних з каналізацією.

У домашніх умовах, власними силами прочистити каналізацію теж можливо і ось вам кілька дієвих способів:

 Очищення каналізації окропом - спосіб, відомий ще нашим бабусям, він досить ефективний, якщо засмічення носить локальний характер (як правило, в сифоні). Перед застосуванням прочищення труб окропом, вам необхідно впевнитися, що засмічена тільки одна труба, а вся інша система каналізації в будинку або квартирі працює нормально. Накип'ятити приблизно 5 літрів води і відразу заливайте в трубу. Якщо вода почала йти - ви впоралися з проблемою і засмічення усунуте.

Використання вантуза - якщо прочистка окропом не принесла очікуваного результату, то спробуйте скористатися вантузом. Гумова чаша вантуза повинна бути такого діаметру, який зміг би перекрити зливний отвір, в раковині має бути рівень води, що покриває чашу вантуза. Введіть вантуз в воду під кутом, встановіть його на зливний отвір, щільно притисніть і зробіть 10-20 ритмічних рухів вгору-вниз. В кінці процедури різко висмикніть вантуз вгору. При необхідності, повторіть процедуру кілька разів.

Приклад сантехнічного тросу

Якщо у вашій ситуації не допомогло і прокачування вантузом, то спробуйте скористатися сантехнічним тросом. Очевидно, засмічення досить тверде і його необхідно подрібнити. Трос вводять в трубу, постійно прокручуючи в одну строну, - так він легше проходить всі вигини труб і повороти. Коли ви натрапите на засмічення, зробіть кілька зворотно-поступальних рухів з додатком сили. Якщо вода почала йти - засмічення усунуте.

І наостанок, якщо все ж вода не йде або йде але погано, спробуйте використовувати хімічні реагенти. У господарському магазині купіть пакетик з порошком для прочищення труб або рідину. Уважно прочитайте інструкцію і, суворо дотримуючись вказівок, скористайтеся засобом. Ніколи не використовуйте різні засоби одночасно, так як в них можуть бути як кислоти, так і луги, реакція яких може бути непередбачуваною при їх змішуванні. Всі роботи виконуйте в рукавичках, а після процедури гарненько вимийте раковину або ванну і спустіть велику кількість води, щоб промити труби.

Якщо всі ці маніпуляції не увінчалися успіхом, то негайно викликайте професійних сантехніків, оскільки, швидше за все, проблема дійсно серйозна і без спец. техніки тут не обійтися.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR