Устаткування для прочищення каналізації

Засмічення каналізації - одна з найбільш неприємних проблем, яка може трапитися в будинку, квартирі або на підприємстві. Мало того, що ви не можете користуватися водою і туалетом, так ще й існує ризик проникнення в житло хвороботворних бактерій з каналізаційної системи, не кажучи вже про неприємний запах. Тому хороший господар завжди намагається тримати каналізацію в чистоті, для цього виконуючи профілактичну прочистку.

Звичайно ж, вам не потрібно осягати всі ази сантехнічної науки і заглиблюватися в надра каналізаційних мереж, ви можете довірити цю роботу професіоналам і бути спокійним. Компанія Канал-Сервіс надає послуги асенізатора і виконує як планові, так і аварійні роботи з прочищення каналізації та усунення засмічень в трубах будь-якої складності і конфігурації, а все завдяки сучасному обладнанню та високій кваліфікації майстрів.

Обладнання для професійного прочищення труб каналізації

З самого простого і так сказати підручного обладнання, яке, напевно, є і у вас вдома, для прочищення каналізації використовуються вантуз і сантехнічний трос. Навіть якщо ви ніколи не користувалися цими агрегатами, то викликавши сантехніка, він в першу чергу випробує саме ці два пристосування, так як для очищення внутрішньої каналізації в квартирі або будинку їх часто виявляється достатньо для усунення звичайного побутового засмічення.

Якщо ж після роботи вантузом і тросом вода все ще йде погано, то швидше за все має місце загальна засміченість труб, тобто на внутрішньому просвіті труб по всій їх довжині утворився наліт, який істотно знижує їх прохідність. У такому випадку дуже ефективним буде хімічне прочищення каналізації за допомогою спеціальних засобів. У господарських магазинах сьогодні продається безліч рідких і сухих хімічних засобів для прочищення труб. Майстер допоможе вам вибрати найбільш оптимальний варіант, який допоможе вирішити конкретно вашу проблему. Засіб зазвичай заливається або засипається в трубу і при необхідності заливається невеликою кількістю води. Через 30-60 хвилин, рекомендується промити трубу гарячою водою. Швидше за все, це буде останній етап очищення труб, і вода буде відмінно йти, утворюючи воронку.

Але якщо і цих маніпуляцій буде не достатньо, значить ситуація досить серйозна, можливо в трубу потрапив твердий чужорідний предмет, який не розчиняється хімією і не проштовхується вантузом і його не можливо роздрібнити тросом. У такому випадку без спеціальної техніки не обійтися.

Насадки для професійного обладнання прочищщення каналізації

У професійного сантехніка є спеціальна установка з різноманітними насадками. На кінець тросу надягається, наприклад, насадка для дроблення каменів і запускається в каналізацію, коли вона досягає засмічення, включається спеціальний мотор, який дробить навіть самі тверді камінчики і тим самим прочищає трубу.

Звичайно ж, вам не потрібно мати весь цей спектр обладнання у себе вдома, досить викликати спеціалістів тоді коли це буде необхідно і довірити професіоналам виконання сантехнічних робіт. Також ви можете звернутися в компанію Канал-Сервіс для виконання планових профілактичних робіт. Такий підхід до використання вашої каналізаційної системи стане запорукою безперебійної роботи всієї мережі і відсутності аварій у майбутньому.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR