Засмітилася каналізація: ваші варіанти екстреного реагування

Чи варто говорити, що починати прочищення каналізації необхідно як тільки ви виявили засмічення, адже подальше використання системи буде, щонайменше, некомфортним, а також може привести до справжньої аварійної ситуації з істотним матеріальним збитком. Звичайно ж, найкраще в такій ситуації звернутися до професіоналів. Викликати сантехніка або аварійну бригаду з необхідним обладнанням і швидко усунути засмічення каналізації професійними інструментами.

Але якщо ви хочете спробувати самостійно впоратися засміченням, то ось вам кілька дієвих порад з прочищення труб в домашніх умовах:

У першу чергу перевірте сифон. Саме в сифоні часто скупчується безліч твердих відходів, які засмічують просвіт труби, власне він для цього і призначений. Акуратно відкрутіть сифон, попередньо підставивши якусь миску для води. Витрусіть з нього все сміття і гарненько промийте. Дуже важливо, вчасно міняти гумові ущільнення, оскільки з часом вони втрачають герметичність. Зберіть сифон і встановіть його назад, перевірте проходження води.

Перевірити і прочистити сифон

Усунення засмічення за допомогою побутового вантуза. У кожного в будинку, напевно, є це нехитре, але дуже ефективне пристосування. Перевірте, щоб діаметр гумової чаші вантуза був не менше 10 см і повністю перекривав зливний отвір для створення вакууму. Наберіть в раковину або ванну воду так. Щоб вона перекривала гумовий наконечник вантуза, встановіть його на зливний отвір і починайте виконувати ритмічні надавлюючі рухи, як би прокачуючи воду всередині системи.

Ще один ефективний засіб для прочищення труб - трос. Спеціальний спіральний сантехнічний трос часто продається з додатковими насадками, які відмінно прочищають внутрішній просвіт труби. Вводити трос в трубу слід акуратно і постійно прокручуючи, часто виконуючи зворотно-поступальні рухи і виймаючи трос для зняття з нього бруду.

Насадки для сантехнічного троса і трос

Пам'ятайте, що прочищеною труба вважається тоді, коли вода йде швидко, утворюючи воронку.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR