Очищення біогазового реактора від біомаси

До переліку послуг компанії Канал Сервіс входить очищення біогазового реактора від біомаси. Успішно переймаючи досвід європейських колег та закуповуючи професійну техніку, ми пропонуємо найкращі рішення для підприємств, які потребують регулярного очищення технологічних ємностей, резервуарів, реакторів тощо. Маючи сучасне високотехнологічне обладнання та кваліфікованих співробітників, ми з легкістю виконуємо навіть найважчі завдання — прочищення труб хитромудрої конфігурації, викачування складних відходів або очищення реактора біогазової установки. В арсеналі нашої компанії є необхідна техніка, захисні костюми для безпеки робітників та транспорт для виконання викачування та вивезення відходів біомаси із реактора біогазової установки. Замовляючи послугу очищення ємностей біогазових установок у нас, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані швидко, якісно і з дотриманням всіх екологічних норм.

Очищення біогазової установки проводиться за кілька кроків:

  1. Викачування біомаси з реактора в цистерну мулососа;
  2. Очищення всіх внутрішніх поверхонь біореактора гідродинамічною установкою;
  3. Викачування всіх рідин, що залишилися після очищення.

Очищення біогазового реактора від біомаси Викачування рідкої біомаси з реактора в цистерну мулососа за допомогою спеціального високопотужного насоса для густих субстанцій — це перший етап очищення біогазових установок, що дозволяє позбутися рідких відходів реактора. Широкі шланги мулососа опускаються в реактор і потужним насосом перекачують усю складну рідину з резервуару.

Наступний етап – це безпосереднє очищення внутрішніх поверхонь біореактора від усіх видів відкладень та мулу за допомогою гідродинамічної установки. Вода, що подається під високим тиском, змиває всі залишки біомаси з поверхонь, залишаючи бездоганну чистоту і не ушкоджуючи при цьому поверхню жодними абразивами. Цей етап робіт проводиться фахівцем у захисному костюмі та у протигазі, тому що людина заходить безпосередньо в реактор.

викачування рідкої біомаси з реактора Після очищення біогазової установки необхідно викачати всі рідини, що залишилися в резервуарі, для цього знову використовується потужний мулосос. Працівник спеціальною шваброю підводить залишки біомаси до труби мулососа, якщо ж площа реактора велика, то ми використовуємо невеликий трактор, який ковшем допомагає зібрати всі забруднення, що залишилися. Таким чином, ми видаляємо всі залишки відпрацьованої біомаси і готуємо біореактор до нового циклу виробництва.

Біогазовий реактор - це установка, де відбуваються процеси гниття органічних відходів сільського господарства і не тільки (відходи харчових виробництв, побутові відходи, гній великої рогатої худоби, пташиний послід тощо). У процесі гниття виділяється газ, який практично ідентичний за своїми властивостями природним і застосовується для потреб підприємства. Використовуючи у своїй роботі біогазові установки, підприємства можуть створити повний цикл безвідходного виробництва, який дозволить їм заощаджувати на теплових ресурсах, а ще й допоможе відповідати європейським нормам екології та турботи про навколишнє середовище. Також залишки відпрацьованої біомаси можна використовувати як добрива у сільському господарстві.

 

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR