Важлива інформація про вигрібну яму приватного будинку

Звичне поняття для сільських жителів - вигрібна яма. Городянам воно теж знайоме і давно вже стало буденним. Це яма двометрової  або триметрової глибини, в яку складаються відходи людської життєдіяльності. Сміття, переважно органічне, теж займає в ній своє місце.

В даний час існують міні-станції і фільтри очищення стічних вод. Але оскільки їх ціна досить висока, на дачах в якості каналізації використовують вигрібні ями. Їх, звичайно, досить складно влаштувати в приватних будинках. Необхідна відстань до сусідських колодязів повинна бути не менше кілометра. Цим забезпечується  безпека колодязів, виключається "отруєння". Потрібно брати до уваги кількість людей і час їх проживання в будинку. Це важливо для запобігання зараження грунтових вод через вигрібну яму. Конструктивні особливості зливної ями визначаються регулярністю і обсягом стоків. Також визначається регулярність викачування вигрібної ями асенізатором для запобігання вищезазначених проблем.

регулярність викачування вигрібної ями асенізатором

Необхідна умова "2 і більше метрів до грунтових вод" стосується вигрібних ям в тих будинках, де люди живуть тільки у вихідні дні. Бактерії, що живуть у грунті, зможуть переробити відходи. Прискорять ці процеси їх "друзі", що потрапили в вигрібну яму. У таких будинках не обов'язково бетонувати зливну яму. Вона взагалі може бути без дна. Інша справа будинки, в яких завжди живуть кілька людей. Тут вже зливна яма повинна очищатися від відходів. Для цього використовуються резервуари - септики. Завдяки їх конструкції, природні процеси, які відбуваються в септику, самі поступово зменшують кількість відходів.

Септичний резервуарКоли потрібна купівля септика?

Проблема очищення стічних вод - це все більш обговорювана тема, яка не залишить нікого в спокої. В даний час ми маємо широкий вибір рішень. Одне з них, яке відповідає конкретним випадкам, полягає в придбанні відповідного септика. Септичний резервуар в багатьох випадках служить для ефективного очищення стічних вод.

Регулярна очистка и викачка септикаЩо таке септик?

По-перше, було б добре прояснити, що таке септик? Зазвичай це - закритий, водонепроникний резервуар. Він використовується для очищення стічних вод, особливо для невеликих об'єктів. Септичний резервуар добре підходить для об'єктів з невеликою кількістю стічних вод - це основна ознака, яка відрізняє його від звичайних очисних споруд. Тому необхідно регулярно замовляти послугу - викачка септика, щоб запобігти його переповненню.

Септичний резервуарСептики і їх основні властивості

Септичний бак має більш низьку ефективність очищення, ніж СОСВ. Це викликано тим, що тверді частинки, які містяться в стічних водах, осідають в окремих камерах і руйнуються шляхом анаеробного зброджування. З цієї причини необхідно виконати додаткове очищення через наземний фільтр або біофільтр. Окремі типи септиків розраховані на експлуатацію їх 3-10 людьми. Залежно від цього вибирається найбільш підходящий резервуар.

Величезна перевага більшості септиків - самодостатність. На практиці, це означає, що резервуар не повинен бути закопаний, просто засипте його піском, дрібним гравієм або грунтом.

У багатьох випадках септичні резервуари є достатнім рішенням для очищення стічних вод. Їх вибір також повинен враховувати просторові вимоги - в загальному, септики є більш вимогливими в цьому відношенні, ніж звичайні очисні споруди.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR