Гідродинамічна очистка каналізаційних систем та інших поверхонь

Гідродинамічна чистка виконується за допомогою спеціальної установки, яка подає в труби воду під високим тиском (до 170 атм), завдяки чому знімається весь наліт з труб діаметром від 50 до 1000 мм. Гідродинамічна очистка труб - це швидкий і надійний спосіб позбутися засмічень, які накопичувалися роками в трубах, а головне, що спосіб абсолютно безпечний, як для труб, так і для навколишнього середовища, адже прочищення труб водопроводу виконується без застосування будь-яких хімічних засобів.

Ми пропонуємо послугу - гідродинамічна прочистка труб у Києві та області. Скориставшись нею, ви зможете не переживати за цілісність своєї трубопровідної системи, так як за допомогою спеціальної установки проводиться ідеальна чистка труб від будь-яких відкладень.

Як відбувається прочищення труб гудродинамічним способом:

Що може гідродинамічна прочистка?

Гідродинамічна та механічна прочистка, як це відбувається дивіться на відео.

Чистка каналізаційної мережі за допомогою каналопромивочної машини.

 

Умови життя в мегаполісі, робота великих підприємств припускають насичений ритм, в тому числі і високе навантаження на всі комунікації, яким часто йде не перший десяток років. У зв'язку з цим, досить часто виникають аварійні ситуації у водопровідній системі будинку або підприємства. Жирові, вапняні і інші відкладення наростають у внутрішньому просвіті труб і поступово перекривають його, що тягне за собою прориви та інші неприємності.

Наша компанія має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для виконання очищення труб. Залежно від обсягу передбаченої роботи, використовується або велика каналопромивочна машина, або компактна установка для внутрішніх робіт.

Регулярно замовляючи гидродинамічне прочищення труб, ви зведете нанівець ризик виникнення аварійних ситуацій в своєму будинку або на підприємстві.

Гідродинамічне прочищення каналізації - метод досить молодий, але з появою професійних установок, він завоював лідируючі позиції серед інших способів прочистити каналізацію. Гидродинамічну установку успішно застосовують при прочищенні внутрішніх та зовнішніх каналізаційних систем, для промивання трубопроводів на підприємствах і в будинках, і навіть для миття механізмів на заводах.

Під впливом гідродинамічної установки відбувається відділення різних відкладень на внутрішніх поверхнях труб з одночасним їх видаленням допомогою струменів води, які подає установка зі спеціальною насадкою високого тиску. Різноманітні насадки для всіх випадків засмічень, а також діапазон робочого тиску до 190 МПа дозволяє прочищати навіть повністю забиті трубопроводи практично від усіх типів засмічень, не порушуючи герметичність труб і не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, оскільки використовується лише вода без будь-яких хімічних засобів.

Просування шланга з насадкою по трубах здійснюється завдяки реактивній тязі, яка створюється за рахунок струменів води, що подаються під високим напором не тільки по ходу руху, а й тому, що одночасно і просувають форсунку, і зрізають і видаляють наліт з внутрішнього просвіту труби. Після такої прочистки вдається повністю відновити пропускну спроможність трубопроводу до початкового рівня.

Залежно від типу каналізаційної системи, яку необхідно прочистити, вибираються різні установки і насадки. Для внутрішньої каналізації з діаметром труб від 30 до 350 мм використовуються високонапірні водоструминні машини, які ефективно борються практично з усіма видами засмічень, а також є компактними і мобільними, що дозволяє використовувати їх навіть в самих важкодоступних місцях.

Устаткування для зовнішніх каналізаційних систем дозволяє працювати з трубами практично будь-якого діаметру. Для цього застосовуються каналопромивальні машини, які, як правило, монтуються на базі потужних автомобілів. Такі машини працюють автономно і не вимагають підключення до електромережі, тому можуть використовуватися далеко від будівель, на полігонах та інших територіях.

Викликаючи фахівців компанії Канал-Сервіс, оператор обов'язково докладно розпитає вас про тип засмічення, масштаб проблеми і місцевості, куди буде виїжджати техніка. Виходячи з отриманих даних, до вас приїде майстер підходящої кваліфікації з усім необхідним обладнанням для якісного і швидкого виконання робіт.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR