Як використовувати трос для прочищення каналізації?

В процесі експлуатації каналізації може виникнути така ситуація, коли необхідне її прочищення. У побутових умовах для видалення твердих і м'яких засмічень досить ефективним є сантехнічний трос. Маючи такий трос, ви можете спробувати усунути засмічення самостійно без залучення сантехніка.

Для усунення більш серйозних засмічень, таких як засмічення стояка каналізації, необхідно викликати аварійну службу:

За допомогою гнучкого троса можна усунути експлуатаційні засмічення, як у внутрішній каналізації багатоквартирного будинку, так і прочистити зовнішню каналізацію в приватному будинку. Для побутових потреб підійде пружинонавитний трос діаметром 6-9мм і довжиною 5-6 метрів. Іноді може знадобитися використання різних насадок для боротьби з засмічення різних типів. Наприклад, існують насадки для подрібнення щільного засмічення або спеціальні пристосування для зняття нальоту з внутрішнього просвіту труб, з їх допомогою видаляються мулисті відкладення та інші нальоти.

Троси сантехнічні з різними насадками

Як використовувати трос?

Один кінець троса згортають в кільце і затискують у долоні, другий кінець - опускається в трубу. Потім починаємо робити поступальні рухи вперед-назад, намагаючись проштовхувати трос глибше і також одночасно необхідно обертати трос, це допоможе легше проходити повороти і просувати трос по трубах. У яку сторону обертати трос? - Це не має ніякого значення, головне не міняти напрямок обертання протягом всього процесу. Під час роботи трос необхідно періодично витягувати і знімати з нього сміття. Коли вода почне йти, відкрийте кран, спочатку дайте невеликий напір, поступово збільшуючи його. Промийте труби по можливості гарячою водою.

Як виглядають навитні-пружинні троси сантехнічні

По закінченню прочищення труби тросом, витягніть його з труби, промийте гарненько із застосуванням миючих засобів, просушіть і приберіть на подальше зберігання в сухому місці.

Труба вважається добре прочищеною, коли вода йде швидко з утворенням воронки, якщо цього не відбувається, то слід продовжити прочищення труб.

Будьте уважні! У старих будинках каналізаційна система, якщо не проводився її капітальний ремонт, досить сильно зношена і застосовувати занадто великі зусилля для прочищення таких труб не потрібно, тому що можна пошкодити старі труби і тоді вже без виклику аварійної бригади не обійтися.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR