Блог компанії Канал Сервіс

Засмічення каналізації - що робити?

Засмічення каналізації - з цією проблемою кожен з нас стикався як мінімум раз в житті, а мешканців старих будинків каналізаційною системою що зносилася ця напасть відвідує ще частіше. Це відбувається через потрапляння в трубопровід харчових та інших побутових відходів, а також дрібних твердих предметів, які закупорюють просвіт труби. Також труби засмічуються від тривалої експлуатації, коли відкладення жиру, вапна та інших речовин на внутрішньому просвіті труби наросли до такої міри, що будь-який твердий шматочок відходів закупорює просвіт або ж самі відкладення повністю закривають трубу. У цій ситуації очищення каналізації стає досить непростим завданням і потребує спеціального обладнання та високої кваліфікації майстрів. Стара каналізація, засмічення в якій може статися в будь-якому місці, потребує професійного очищення і в цьому випадку не варто розраховувати на власні сили, щоб не посилювати проблему.

Послуги мулососа - ідеально підходить для вакуумного очищення

Утилізація відходів сьогодні є найбільш нагальною проблемою для жителів заміських селищ і підприємств, позбавлених благ централізованої каналізації. Заміський великий будинок, з автономною системою водопостачання і каналізації, невелика водойма і, звичайно ж, септик - все це вимагає правильного догляду, а саме якісного і своєчасного очищення. Всім відомо, що відходи життєдіяльності людини або підприємства необхідно правильно утилізувати інакше це може негативно позначитися на здоров'ї всіх членів сім'ї, і навіть призвести до екологічної катастрофи, нехай і в межах селища. Саме тому необхідний виклик мулососа, Київ багатий на пропозиції такої послуги і це буде оптимальним рішенням проблеми очищення систем каналізації та водовідведення, а також подальшої утилізації відходів.

Прочищення каналізації в квартирі

Поява неприємного запаху на кухні та у ванній, поганий злив води, затоплення в місцях підключення водорозбірних приладів — основні причини засмічення каналізаційних труб та стояків. Зазвичай такі неприємності з'являються в самий несподіваний момент. Тут головне не розгубитися, а вжити всіх заходів щодо виявлення та усунення несправностей в точках пыдключення, місцях зливу води і сантехнічних приладів.

Каналізація у будинку - обслуговування індивідуальної системи каналізації

У вашому приватному будинку немає каналізації? Тоді її можна влаштувати в індивідуальному порядку. Ефективність власної очисної системи не менше, ніж централізованої каналізаційної системи. Власна каналізація являє собою очисну споруду, що складається з системи установок, функція яких полягає в очищенні стічних вод, а також відводу води, вже очищеної, в грунт або в поверхневі води.

Прочищення труб каналізації

Незважаючи на вжиті профілактичні заходи, що запобігають засміченню каналізації, все ж трапляються забруднення труб. У більшій мірі ці засмічення ніяк не залежать від ваших зусиль, так як самі відходи, навіть рідкі з часом залишають відкладення на внутрішній поверхні труби і з часом просвіт труби може звужуватися і навіть незначний шматочок сміття може повністю блокувати роботу каналізаційної системи.

Відкачування вигрібних ям та септиків

Щоб уникнути хоч найменшого попадання хвороботворних бактерій на вашу територію, важливо вчасно проводити відкачування септиків та вигрібних ям. Цю делікатну роботу краще всього довірити професіоналам з компанії Канал-Сервіс, вони мають усе необхідне сучасне обладнання для якісного очищення каналізаційних систем. У кожному місті завжди знайдуться об'єкти, що потребують регулярного очищення та викачування стоків. Це можуть бути торгово-розважальні центри, паркові зони з системою стоків, об'єкти будівництва і т.д. Заміські будинки і дачі не підключені до централізованої каналізації і традиційно потребують періодичного викачування вигрібних ям та очищення септиків.

Канал-сервіс вирішить всі проблеми з каналізацією!

Життя в приватному будинку сповнена переваг і більшість їх полягає в чистому повітрі, власної території, і великий житлоплощі. Але і про недоліки або, скажімо так, складнощах, заміського життя забувати не варто. Сьогодні, навіть максимально наближені райони до столиці поки ще позбавлені благ централізованої каналізації і водопостачання і тому всі проблеми з утилізації відходів своєї життєдіяльності покладаються на власників будинку.

Чистка колодязя чи чистка свердловини?

Викопати на своїй ділянці колодязь - це важливе і дуже корисне рішення, так як більшість заміських селищ досі позбавлені благ централізованої каналізації та водопостачання, а мати у себе чисту питну воду просто необхідно. Багато хто, навіть при наявності водопроводу, воліють викопати колодязь, щоб мати екологічно чисту, свіжу, живу воду відмінної якості. Колодязь є чудовою альтернативою свердловині, і хоч свердловина - це сучасна споруда, але засмічується вона швидше, і якщо хоч на короткий час припинити її використання, то вона може засмітитися і перестати працювати, а щоб якісно її прочистити, необхідно практично повністю розібрати насос і весь механізм свердловини. Тому, з метою економії, і довговічного використання, доцільніше викопати колодязь, адже не тільки його будівництво обійдеться в два рази дешевше, а й очищення колодязів - набагато більш простий і дешевий процес.

Ми беремо на себе Ваші проблеми з водопостачанням та водовідведенням

Одним з благ цивілізації сучасного міста є централізована система подачі і відведення води. Звичайно, городяни вже не уявляють собі життя без проточної води, яка тече з крана практично безперебійно цілодобово і цілорічно. І навіть жителі заміських будинків все більше намагаються провести в будинок систему подачі води для поліпшення якості життя і можливості використовувати сучасних «помічниць» по господарству (пральну, посудомийну машину і т.д.). І для того, щоб не виникало непередбачених ситуацій з проривом труби або засміченням, необхідно дотримуватися правил побудови водопроводу в будинку і правил його експлуатації, а також бажано регулярно проводити таку процедуру, як профілактичне очищення водопровідних труб, яке допоможе позбутися від різного роду відкладень і засмічень.

Комплексне вирішення проблем з каналізацією

З причини суттєвої зношеності міської водопровідної та каналізаційної системи, часто виникають ситуації, коли необхідна промивка каналізації. Труби, які прокладалися в місті більше 40 років тому, а в старих районах і того більше, вже не витримують того навантаження, яке на них лягає, крім того, не всі користувачі чітко виконують правила експлуатації каналізаційної системи. З цих причин, до нас надходить все більше і більше прохань від жителів старих будинків, керівників підприємств і жителів приватних будинків Києва та київської області пробити засмічення в каналізації.

Очищення озер, викачка басейнів і резервуарів, КНС, аеротенків

Природа дуже мудра і в своїх водоймах вона передбачила систему природного очищення і оновлення води, але якщо Ви вирішили створити штучний ставок на своїй дачній ділянці, то доведеться дуже потрудитися, щоб створити і підтримувати природну екосистему.

Прочищення каналізації (усунення засмічень) - важливо отримати якісну послугу

Каналізація - невід'ємний елемент сучасного сільського і міського господарства, це система, призначена для видалення рідких і твердих продуктів життєдіяльності людини і підприємств, а також для виведення дощових і стічних вод з метою їх очищення і подальшого використання або просто повернення назад у водойму.

Викачка та вивезення рідких побутових відходів

Згідно з нормами законодавства, на підприємствах можна зберігати тільки обмежену кількість твердих і рідких побутових відходів, і обов'язково їх вчасно вивозити й утилізувати. Тверді відходи зазвичай вивозяться на сміттєві звалища або спалюються, а рідкі - часто просто зливають у водойми, що неприпустимо, оскільки це може серйозно погіршити санітарно-епідеміологічну ситуацію в цій місцевості.

Послуги асенізатора в Києві та Київській області

Історія створення перших каналізаційних систем сягає своїм корінням у часи близько 5000 років тому. Уже в ті давні часи, люди роздумували над правильною утилізацією відходів своєї життєдіяльності адже з цим пов'язано безліч проблем від появи комах до зараження грунту та грунтових вод шкідливими мікроорганізмами, збудниками інфекційних захворювань і т.д. І хоч про створення каналізаційних систем, наскільки це було можливо, замислювалися вже давно, але навіть сьогодні блага сучасної каналізації недоступні в дуже багатьох районах київської області, а людям доводиться вирішувати питання утилізації відходів своїми силами, хто на що здатний.

Комунальні послуги в Києві та Київській області

Багатьох турбує питання про контроль якості наданих послуг, хто їх контролює? Хто може гарантувати належне виконання своїх зобов'язань, за які ми так справно платимо щомісяця? На це питання, на жаль, немає відповіді, сподіваємося це тимчасово. Для міських жителів проблема засмічення каналізації, неприємного запаху з підвалу, вогкості, і багато інших проблем часто стоять на першому місці. Звичайно, у критичній ситуації, нам ніколи чекати милості від доблесних комунальників і ми звертаємося в асенізаторську компанію, яка із задоволенням надасть послуги в Києві та Київській області з викачування ям, відкачці води з підвалу, прочищення труб та очищення септиків.

Прочищення труб від твердих засмічень

Для прочищення труб з такими складними засмічення необхідне застосування спеціалізованого устаткування. Компанія «Канал Сервіс» застосовує тільки сучасне обладнання та використовує спеціальні насадки для подрібнення та видалення будь-яких видів засмічень, будь то тканинна ганчірка, гілки або коріння дерев. Насадка для видалення текстильних засмічень являє собою спіраль з гострим, загнутим кінцем, який як гачок виймає ганчірки з труби. Для усунення твердих засмічень використовується насадка з міцного металу з шипами, або насадка з гострою лопаткою, виробляючи поступальні рухи за допомогою спецтехніки, видаляються будь-які засмічення.

Прочищення труб. Обслуговування ресторанів та інших закладів.

Засмічення в трубах є наслідком неправильної експлуатації, недотримання теплових і гідравлічних норм, а так само надмірне навантаження на труби у вигляді жирових відкладень та інших відходів, які проходять через них.

Викачка промислових відходів і очищення систем каналізацій на виробництві

Практично всі підприємства, транспортної, фармацевтичної промисловості, а також виробництва паперу, пластмас і багато чого іншого, потребують регулярного викачування відходів виробництва, а також прочищення каналізації, трубопроводів, конструкцій і механізмів, які безпосередньо задіяні в роботі з різними речовинами, в тому числі і шкідливими хімікатами.

Викачка ям на дачній ділянці, і в заміському будинку

Невід'ємною частиною заміського маєтку або дачі, серед грядок помідорів або стильного ландшафту з зелененькою травичкою з фігурно вистриженими кущиками і деревами, є система асенізації у всіх сенсах цього слова. Не важливо, яким чином організована каналізаційна система на ділянці і чи є вона взагалі, іноді достатньо просто вигрібної ями і туди можна виливати всі відходи. Все одно вигрібна яма - це самий простий, дешевий і поширений вид каналізації.

Самостійнe прочищення каналізації

Якщо у Вас засмітилася труба, не проходить вода, то є кілька способів прочистити її, використовуючи підручні засоби. Ми розглянемо декілька варіантів прочищення засмічень, але пам'ятайте, якщо корок утворився занадто далеко або в трубу потрапили будь-які предмети, які й перекрили стік, то своїми діями Ви можете тільки ускладнити проблему. Тому, у випадках будь-яких засмічень стічної системи, варто звернутися до професіоналів, які швидко визначать місце пробки і видалять її.

З 1.01.2014р по 01.02.2015р при замовленні послуг асенізації - в подарунок Біоактиватор Епарсіл

Спеціально для наших клієнтів, ми проводимо акцію - при замовленні послуг асенізації, викачки ям, викачування септиків і т.д., ви отримуєте в подарунок пакет Біоактиватор Епарсіл.

Відкрито музей каналізації в Києві

Небагатьом відомо, що з часів створення у Києві централізованої каналізаційної системи пройшло 140 років. Спеціально до цієї знаменної дати було вирішено відкрити унікальний у своєму роді музей каналізації та водопостачання, щоб відвідувачі на власні очі побачили, з чого і як починалася історія єдиною на території Росії 19 століття централізованої міської каналізації.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR