Біопрепарати для вигрібних ям

Розробка спеціальних бактеріальних біопрепаратів для вигрібних ям зробила воістину гігантський крок у здійсненні переробки побутових відходів та збереженні рівноваги в навколишньому середовищі. Успішно застосовуючи бактерії для переробки ЖБО у вигрібній ямі, ви не тільки позбавляєтеся від неприємного запаху, вбиваєте хвороботворні бактерії, а й істотно економите на виклику асенізатора для викачування ями.

Бактеріальні препарати є кількох видів органічних мікроорганізмів, які активно взаємодіють з іншими органічними мікроорганізмами і речовинами, які містяться у вашій вигрібній ямі. Це комплекс живих бактерій і ферментів, які успішно перетворюють ваші відходи в повністю безпечну для вас і навколишнього середовища біомасу і дозволяють отримати органічне добриво. Біопрепарати давно застосовуються для очищення вигрібних ям септиків та каналізаційних споруд в усьому світі, більше того, їх застосування обов'язкове для всіх власників заміських маєтків.

Переваги використання біопрепаратів

Бактеріальні препарати мають безліч переваг:

  • Перешкоджають розмноженню хвороботворних бактерій
  • Запобігають утворенню смердючих і отруйних газів і випарів
  • Перетворюють відходи життєдіяльності людини в цінне добриво
  • Знижують витрати на асенізацію
  • В результаті їх застосування, ви отримуєте екологічно безпечну субстанцію, яку можна очищати і застосовувати в подальших технічних цілях
  • Біопрепарати не руйнують пластикові конструкції каналізаційних споруд
  • Не подразнюють шкіру рук і слизові оболонки

Як працює біоактиватор в вигрібній ямі

Живі бактерії, що використовуються в цих препаратах, розкладають жири, тканини і феноли, засоби побутової хімії та безліч інших речовин, утворюючи в результаті екологічно чистий субстрат, який ви можете використовувати на свій розсуд. Під дією біопрепарату всі речовини в ямі розпадаються на осад, газ і воду. Воду ви можете піддавати додатковій фільтрації і використовувати для поливу рослин, а осад, що утворюється на дні вигрібної ями або септика, буде накопичуватися значно повільніше. Таким чином, ви зможете налагодити автономну каналізаційну систему, яка не тільки успішно обслуговує весь ваш будинок і не шкодить довкіллю, а й дозволяє суттєво економити.

Для подальшого очищення вашої вигрібної ями, ви можете скористатися послугами професійної компанії Канал-Сервіс, фахівці якої забезпечать швидке викачування ями, очистку септика і каналізаційних труб і вивезуть залишки ваших побутових відходів до місця утилізації.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR