Прочищення каналізації Київ та область - на підприємствах, в приватних будинках і житлових комплексах

Ціна прочищення каналізації: гідродинамічний та механічний спосіб

Послуга
Вартість
⏩ Прочистка труби ДУ
від - 30грн* м/п
⏩ Прочистка труби ДУ-100
від - 40грн* м/п
⏩ Прочистка труби ДУ-200
від - 50грн* м/п
⏩ Прочистка труби ДУ-300
від - 50/55грн* м/п
Додаткова інформація
⏩ Чистка труб більшого діаметру
ціна договірна
* Вартість вказана без ПДВ.

 

Однією з найбільш часто запитуваних послуг компанії Канал-Сервіс є прочищення каналізації - аварійне, планове або профілактичне

Ви можете звернутися до фахівців компанії з питань прочищення каналізаційних систем будь-якої складності і конфігурації:

Ми виконуємо прочистку каналізації в Києві та київській області за 20 хвилин!

 • Очищення труб водонапірних станцій і очищення труб КНС;
 • Прочищення різних стоків і зливоприймачів;
 • Очищення каналізаційних колодязів, дренажних, зливових і водостоків;
 • Прочищення труб будь-якого іншого призначення і найрізноманітнішої конфігурації;
 • Відеоінспекція каналізаційних труб.
 

Також ми завжди раді допомогти у вирішенні нестандартних ситуацій з каналізацією та трубами, як то наприклад дослідження влаштування системи каналізації у старому будинку або на підприємстві, пошук прихованих колодязів та ходів, відгалужень труб, несанкціонованих врізок, виявлення причин постійних засорів, консультація та допомога у вирішенні ваших проблем.

У круговерті щоденних справ ми навіть не замислюємося про систему подачі і зливу води в нашому будинку, на підприємстві, і інших місцях громадського користування. Як вода подається до кранів і куди потім зливається, - нас абсолютно не турбує рівно до тих пір, поки система не вийде з ладу. Засмічення каналізації обов'язково трапляється в самий невідповідний момент і ми, звичайно ж, намагаємося швидко пробити трубу всілякими підручними засобами. В першу чергу ми користуємося механічними засобами очищення каналізації - вантуз і трос, а потім підключаємо важку хімічну артилерію для розчинення відкладень на трубах за допомогою спец. коштів. Але часто, в залежності від типу засмічення і його місця знаходження, може знадобитися допомога фахівців.

Мобільна прочистка каналізаціїОсь уже майже 10 років на ринку послуг з прочищення каналізації працює наша компанія і за ці роки зарекомендувала себе справжнім професіоналом у своїй справі. Ми проводимо прочистку каналізації механічним та гідродинамічним способом і для цього в нашому арсеналі є найсучасніше обладнання. Якщо вам необхідно усунути засор у каналізації, прочистити трубу або вирішити інші проблеми з каналізацією, зробіть лише один дзвінок і в найкоротші терміни фахівець вже буде у вас з усією необхідною технікою для виконання робіт будь-якої складності.

Одним з провідних напрямків діяльності нашої компанії є прочистка каналізації в Києві та в Київській області. Маючи великий досвід, висококваліфікованих фахівців і великий автопарк сучасної техніки, ми по праву є лідерами серед компаній, що надають послуги прочистки каналізації, усунення засмічень в трубах і рішення інших проблем з каналізацією.

Протягом ось вже більше 10 років наша компанія не втомлюється удосконалюватися, переймаючи досвід іноземних колег. Ми постійно стежимо за появою і закуповуємо нову техніку, яка дозволяє ще ефективніше справлятися з засмічення в трубах, усувати наслідки неправильної експлуатації каналізаційних систем та інших проблем. Завдяки висококласній техніці і відмінним фахівцям, прочистити каналізацію тепер дуже легко і швидко. Ми працюємо як в плановому, так і в аварійному режимі, а це значить, що ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-який день. Варто тільки зробити дзвінок і бригада вже виїде на місце для усунення засмічення каналізації, очищення труб і інших робіт в Києві та Київській області.

 

Перелік робіт, які ми виконуємо постійно поповнюється, але основні види робіт з прочистки каналізації такі:

 

 • Прочищення внутрішньої каналізації на підприємствах і в будинкових господарствах, прочищення каналізації в квартирі і приватному будинку.
 • Прочищення зовнішньої каналізації у дворах, чистка колекторів.
 • Очищення зливоприймачів та різних стоків, прочищення дренажних систем і стоків.
 • Прочищення каналізаційних колодязів
 • Чищення самопливної каналізації
 • Усунення засмічень каналізації різної етіології

 

Як правило, засор в трубі прочищається одним із двох способів:

Гідродинамічна та механічна прочистка, як це відбувається дивіться на відео.

Чистка каналізаційної мережі спеціалістами компанії Канал-Сервіс

Чистка каналізаційної мережі спеціалістами компанії Канал-Сервіс

 

Як відбувається прочищення труб гудродинамічним та механічним способом:

Що собою представляє кожен з цих способів і їх переваги, розглянемо далі.

 

Прочищення труб каналізації механічним способом

Одним з найефективніших способів прочистити каналізацію від твердих засмічень є використання електромеханічного обладнання, яке подрібнює предмети, що потрапили в трубу і викликали засмічення. Наша надсучасна установка для механічної прочистки труб з легкістю впорається з будь-яким видом забруднення, адже ми маємо велику кількість спеціальних насадок для виконання різноманітних задач та для прочистки труб різного діаметру. Механічна прочистка каналізації Київ виконується на трубах діаметром від 30 до 200 см та здатна подрібнити навіть застиглий бетон, коріння дерев та інші предмети, що забили вашу каналізацію.

спосіб механічного прочищення

Якщо у вас забилася труба і це не просто жирові відкладення, а засмічення каналізації сталося через попадання в трубу твердих предметів, то на допомогу в цій ситуації прийде механічна установка для прочищення труб. Це спеціальна установка, з різними насадками, які вводяться в трубу, і механічним способом прокручуючись, проходять по трубах, усуваючи засмічення. Само по собі обладнання для прочищення труби не громіздке і просте в експлуатації. Фахівець може застосовувати його навіть в офісах, кафе і квартирах, і ефективно усунути засмічення каналізації, не порушуючи роботу підприємства, так як немає необхідності заїжджати великою технікою, а усунення засмічення відбувається швидко і якісно. Крім того, механічна установка прочищає просвіт труби і згодом вода йде швидко, утворюючи воронку - ваші труби стануть як нові! Механічне прочищення може виконуватися на трубах діаметром від 30 до 200 сантиметрів і відмінно справляється з корінням дерев, які дуже часто стають причиною чистки зовнішньої мережі каналізації.

 

Метод прочищення каналізації гідродинамічної установкою

На сьогоднішній день не існує достойної альтернативи для прочистки каналізації та труб з гарантією результату та безпеки гідродинамічній установці. Гідродинамічна прочистка труб – це екологічно чистий, абсолютно безпечний спосіб позбавитись засорів зі 100 відсотковим результатом. Ми гарантуємо усунення засору каналізації, якщо ви звертаєтесь до нашої компанії, адже маємо передове обладнання для виконання всіх видів робіт по прочистці каналізації.

Гідродинамічна установка дозволяє повністю усунути всі види нальоту та забруднень на внутрішній поверхні труб за допомогою самої лише води, яку установка подає під високим тиском. Таким чином не використовується жодна хімія, яка може негативно вплинути на сучасні пластикові труби, а всі види жирових, вапняних та іржавих відходів змиваються водою, залишаючи просвіт труби чистим та таким, яким він був від початку.

gidrodinamichne-prochishchennja

Один з найшвидших і сучасних способів прочистити каналізацію - це гідродинамічний спосіб очищення труб за допомогою виключно води, яка подається в труби під високим тиском, змиваючи все на своєму шляху. Щоб очистити трубу від жирових відкладень, піску і навіть цементу досить замовити прочищення каналізації у нашій компанії і на місце виїде фахівець з ультрасучасною гідродинамічною установкою, яка в лічені хвилини усуне засмічення каналізації. Майстру досить тільки правильно підібрати форсунку, і завдяки гнучкому шлангу у вашій каналізаційній системі не залишиться жодного кута, де не пройшла б установка.

 

Якщо у вас забилась труба, погано стікає вода – дзвоніть справжнім професіоналам з компанії Канал-Сервіс ми виїдемо до вас прямо зараз, або домовимося на зручний для вас час. Побутова прочистка внутрішньої каналізації проводиться портативною установкою, яка не займає багато місця та якісно ліквідовує будь-які засмічення за лічені хвилини. Зверніть увагу, що виконавши прочистку каналізації та відновивши просвіт труби до початкового стану, ми гарантуємо, що про засор в трубах та поганий стік води ви зможете забути на довгий час. Не витрачайте час на виклик сантехніка із ЖЕКу, який прийде зі звичайним тросом та проколупає невеличкий отвір у вашому засорі, або просто проштовхне сміття далі та й по всьому. Так, вода почне потихеньку стікати, ви вдихнете з полегшенням, але ж вже за тиждень ситуація повториться знов. Не марнуйте час, викликайте сучасних спеціалістів із високотехнологічною технікою, які за 10-20 хвилин прочистять вашу каналізацію без ризиків та з гарантією якості.

Ми постійно удосконалюємо парк техніки та кваліфікацію персоналу, маємо на озброєнні найсучасніші зразки установок для прочистки каналізації та труб будь-якого діаметру. Регулярно переймаємо досвід європейських колег. Вчимося новому та закуповуємо техніку та комплектуючі безпосередньо у виробників в Європі задля полегшення важкої праці з чистки каналізації та вашого спокою за цілісність системи труб. З сучасною технікою ризик пошкодження труб мінімальний, а ефект після прочистки – максимальний, бо ми відновлюємо просвіт труби до її первісного стану.

Що входить в послугу прочищення внутрішньої каналізації?

Внутрішня каналізація - це всі труби і вузли стічних інженерних мереж, які знаходяться всередині будівлі. А саме раковини, мийки, унітази, стояки, оглядові колодязі в житлових будинках, офісних і торгових центрах, виробничих об'єктах і т.д. Очистити засмічення каналізації будь-якої складності і локалізації під силу нашим фахівцям.

прочистка внутрішніх мереж

Приїхавши на виклик, наш майстер ретельно огляне фронт робіт, визначить складність і локалізацію засмічення і вирішить, який спосіб прочистити каналізацію тут виявиться найбільш ефективним. Залежно від складності і місця засмічення, наш фахівець застосовує різну техніку, яка є в його розпорядженні і це дозволяє очистити трубу максимально швидко і якісно.

 

Як виконується прочищення зовнішньої каналізації?

Якщо ви хочете замовити прочищення каналізації, яка знаходиться зовні вашого об'єкта, то ви повинні знати, що зовнішній каналізацією вважається мережа, що починається від першого ревізійного колодязя до колодязя загальної міської каналізаційної магістралі. В процесі очищення каналізації, відбувається як прочищення труб, так і чистка колодязів. При необхідності відкачати нерозчинні відходи і мул з каналізаційного колодязя ми застосовуємо потужний мулосос.

Труби до та після прочищення

Щоб процес промивання зовнішньої каналізації був найбільш ефективним, найкраще провести відеодіагностику труб для визначення тактики виконання прочищення труб.

 

Що таке прочищення напірної і самопливної каналізації?

Робота напірної і самопливної каналізації відрізняється кардинально, тому і швидкість осідання нальоту на трубах також різна. І якщо в самопливної каналізації засмічення трапляється частіше, то, в крайньому випадку це обходиться тільки прочищенням труб, а ось якщо засмітилася труба напірної каналізації, то тут існує небезпека виходу з ладу насосного обладнання, що тягне за собою великі фінансові втрати, адже необхідно буде не тільки замовити прочищення каналізації в Києві або області, а й чистити та ремонтувати КНС.

Щоб уникнути аварійних ситуацій, зупинки роботи підприємства і виходу з ладу дорогого устаткування, рекомендуємо укласти договір на постійне обслуговування вашого об'єкта нашою компанією. І тоді вам навіть не потрібно буде замовляти прочищення труб, наші фахівці будуть самостійно виїжджати на місце в домовлений термін і виконувати профілактичну чистку каналізації, що, безсумнівно, вбереже вас від виникнення аварійних ситуацій.

 

Прочищення каналізаційних колодязів

Каналізаційні колодязі - це споруди для контролю роботи каналізаційної системи. Залежно від умов, в яких вони експлуатуються, їх необхідно очищати від одного до декількох разів на рік, так як там накопичується велике сміття і відходи, які можуть призвести до зупинки роботи всієї системи. Чистка каналізаційних колодязів необхідна також, якщо ви помітили неприємний запах або інші проблеми з каналізацією, так як це може бути першим сигналом перебоїв в роботі.

Очищеня каналізаційного колодязя

Дуже важливо вчасно проводити прочищення колодязів, так як процеси гниття відходів, життєдіяльність різних мікроорганізмів призводять до появи цвілі, іржі і т.д., що в свою чергу може спричинити прискорене зношування труб і вихід з ладу всієї системи, а також появу небезпечних інфекцій.

 

Прочищення зливоприймачів, дренажів і т.д.

Зливостоки і вуличні дренажні системи призначені для відведення в каналізаційну систему води після танення снігу, а також після сильних дощів і затоплень. Звичайно ж, в процесі експлуатації, в зливоприймачі потрапляє велика кількість бруду, сміття, гілок дерев і листя, що сильно засмічує стік і перешкоджає проходженню води.

Очищення зливової каналізації проводиться кожен сезон. Залежно від стану ливневки застосовується гідродинамічна або механічна прочищення каналізації. Такі заходи дозволяють системі безперебійно працювати круглий рік.

 

Прочищення труб на підприємствах Києва та області

Наша компанія виконує також великі замовлення на прочищення виробничих і технологічних труб. Устаткування і сучасні технології дозволяють усунути будь-які види відкладень і засмічень в трубах, чи то  мулисті, карбонатні, хімічні або смолисті відкладення. Будь-який накип в теплообмінниках, компресорах охолоджувальних приладах і т.д. буде видалено за допомогою гідродинамічної установки.

Слід пам'ятати, що регулярна профілактична чистка труб зведе до нуля появу засмічень, а значить і ризик виникнення аварійної ситуації, коли роботу цілого підприємства доведеться зупинити через якесь засмічення в каналізації.

 

Від типу засмічення і його місця локалізації залежить вибір засобу і тактики його усунення, так як в деяких випадках без застосування спеціальної техніки не обійтися.

Фахівці компанії Канал-Сервіс швидко і якісно проведуть механічне прочищення каналізації

Вода, що тече по трубах, з часом сама по собі утворює вапняний наліт на внутрішньому просвіті труб, додайте сюди ще й як мінімум відходи життєдіяльності людини (в приватному будинку) або виробничі стоки (на підприємствах), які також осідають в трубах. І, врешті-решт, ми отримаємо поступове звуження просвіту труби до повної її непрохідності. Такі засмічення можуть стати причиною аварії і навіть прориву труби. Для прочищення каналізації механічним способом, в неї запускається спеціальна установка з насадкою, яка обертаючись, подрібнює все на своєму шляху, тим самим очищаючи труби. Насадки для механічної прочистки каналізації виготовляються з високоміцної загартованої сталі, що дозволяє знімати навіть кам'янисті відкладення, що накопичувалися роками. Чи варто говорити, що таку роботу самостійно провести неможливо, тому вам слід обов'язково звернутися до фахівців і замовити прочищення каналізації.

У ряді випадків потрібне гідродинамічна очистка труб

Сучасні системи каналізації монтуються з різних полімерних труб, в тому числі і пластикових - це виправдано тривалим терміном служби такої системи, відсутністю корозії, а значить і мінімальним ризиком прориву труби. Але от якщо система зібрана з великою кількістю поворотів і не дотримано необхідний нахил, то в такій системі можливі часті засмічення навіть від попадання м'яких відходів (жир, волосся, ЖБО). В такому випадку заборонено застосовувати хімічні засоби для прочищення каналізації з великою кількістю кислот, так як вони можуть просто «проїсти» пластик. У такій ситуації фахівці компанії Канал-Сервіс застосують гидродинамичну установку для усунення засмічення каналізації швидко і безпечно. Установка подає в трубу воду під високим тиском (приблизно 200 Атм) і за допомогою спеціальних насадок знімає наліт з внутрішнього просвіту труби, залишаючи ідеально чисту поверхню.

Гідродинамічна прочищення каналізації - це високотехнологічний, сучасний спосіб прочистити трубу швидко і надійно без використання токсичної хімії і механічних установок, не завдаючи шкоди трубах

Справедливості заради відзначимо, що пластикові труби набагато рідше піддаються засмічення, так як внутрішній просвіт труб ідеально гладкий і всіляким відходам нема за що зачепитися, в той же час металеві труби всередині не гладкі і засмічення в них виникають набагато частіше. Доцільно проводити профілактичну промивку каналізації приблизно раз на півроку, якщо у вас система каналізації з металевих труб, і раз на рік - якщо труби пластикові.

Компанія також виконує роботи на великих підприємствах

Потужна сучасна техніка, яка є в розпорядженні фахівців компанії, впорається і з більш серйозними завданнями, скажімо, усунути засмічення каналізації на великому підприємстві, провести планове або аварійне прочищення промислової каналізації нам також під силу. Крім того, в розпорядженні фахівців асенізатор для викачування найрізноманітніших відходів, мулосос і інша техніка для планових або аварійних робіт.

 

Прочищення каналізації малих підприємств, житлових комплексів, приватних домоволодінь

Аварійна прочистка каналізації, промивання труб, усунення засмічень різної етіології - ось лише невелика частина послуг, за якими ви можете звернутися в нашу компанію і отримати якісне обслуговування і відмінний сервіс. Канал-Сервіс ось уже понад 10 років є незаперечним лідером в сфері послуг прочищення каналізації, ми невпинно вдосконалюємося і постійно вкладаємо у свій розвиток. Завдяки такому підходу, наші фахівці завжди знайдуть вихід з будь-якої аварійної ситуації, швидко виконають необхідну роботу, використовуючи високопрофесійну техніку кращих світових виробників.

Якщо вам необхідно:

 • Почистити каналізацію;
 • Пробити трубу на підприємстві;
 • Усунути засмічення на водонапірній станції або КНС;
 • Почистити трубу зовнішньої каналізації;
 • Очистити трубопровід від найрізноманітніших відкладень;
 • Очистити зливостоки або каналізаційний колодязь і багато іншого.

Сміливо телефонуйте нам! Ми забезпечені великою кількістю техніки і персоналу, щоб швидко реагувати на ваш виклик і протягом короткого часу усунути проблему і знову налагодити роботу вашого підприємства. Вам не доведеться чекати кілька днів, як це часто трапляється, якщо ви вирішите скористатися послугами інших фірм, ми розуміємо, що час - це гроші, тому виконуємо роботу в найкоротші терміни.

Швидко, якісно і недорого - ось три кити, на яких будує свою роботу компанія канал- Сервіс.

У будь-якій будівлі, будь то житловий будинок, торговий або бізнес центр, або промислове підприємство, каналізаційна система є найбільш важливою ланкою інженерної мережі і, звичайно ж, потребує постійного контролю її працездатності, обслуговуванні і профілактиці. Засмічення каналізації - ситуація, напевно, найнеприємніша, несе за собою безліч незручностей і збоїв.

Причин засмічення каналізації може бути кілька:

 • Спочатку неправильно побудована система каналізації  (безліч кутів, недостатній нахил труб, неправильно підібраний діаметр труб і матеріал, з якого вони виготовлені);
 • Попадання в стік сторонніх предметів (ганчірок, каменів, коренів дерев і т.д.);
 • Недостатня кількість води;
 • Специфічні відходи, які утворюють осад.

Навіть проста вода має властивість залишати осад, який згодом перетворюється в тверду субстанцію, здатну привести навіть до прориву труби. Тому дуже важливо час від часу проводити профілактичну прочищення каналізації.

Залежно від специфіки роботи підприємства, каналізаційні мережі найбільш схильні до засмічення і рано чи пізно забруднюються, всередині осідають всілякі відкладення, які з часом перекривають просвіт труби і утворюється засмічення каналізації. Що й казати, якщо на підприємстві забилася труба, то це веде не тільки до економічних втрат, а й є загрозою зупинки роботи всіх систем. Виникла аварійна ситуація також може завдати шкоди навколишньому середовищу і погіршити санітарно-гігієнічну обстановку на виробництві, що в ряді випадків є неприпустимим, особливо якщо підприємство харчове. Тому для безперебійної роботи будь-якої каналізаційної системи необхідне профілактичне прочищення каналізації хоча б раз в 3-6 місяців. Потрібно сказати, що найбільше проблем створюють жирові відходи, які здатні утворювати незмивний наліт всередині труб, який часто і веде до засмічення. Профілактична промивка каналізаційних труб не тільки усуває наліт, а й перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій.

Підсумуємо, для чого ж проводити профілактичну прочищення каналізації:

 1. Усунути жирові і інші відкладення в трубах;
 2. Не допустити розвиток хвороботворних бактерій;
 3. Усунути неприємний запах;
 4. Попередити аварійну ситуацію;
 5. Попередити погіршення санітарно-гігієнічної обстановки на підприємстві;
 6. Не допустити забруднення навколишнього середовища.

Як зрозуміти, що потрібно промити труби?

Першими ознаками зниження пропускної здатності труби вважається ситуація, коли вода повільно йде, не утворюючи воронку над стоком, а також, якщо з'явився неприємний запах. При появі цих симптомів, бажано викликати нашу аварійку для промивання труби, не чекаючи, коли вона заб'ється повністю. Коли вода починає йти занадто повільно, це говорить про те, що відкладення всередині труб вже настільки зросли, що насилу пропускають воду, а більші частки затримуються, починається процес гниття, що може привести до аварійної ситуації в самий невідповідний момент. Прочистити трубу своїми руками вам, швидше за все, не вдасться, тут краще не зволікати і звернутися до професіоналів своєї справи адже засмічення бувають різними і способи з усунення - також різні.

Типи засмічень каналізації:

 • Засмітився сифон (це нескладний вид засмічення, коли потрапивши в трубу сторонні предмети впали в сифон і заблокували трубу)
 • Засмічення в кутку трубопроводу (один з найскладніших видів засмічення, коли потрібна спеціальна техніка для його усунення)
 • Засмічення труби в місці її деформації (траплятиметься дуже часто через порушення конфігурації труби)
 • Засмічення каналізаційного стояка (ризик зупинки роботи всього підприємства, необхідно терміново викликати аварійну бригаду Канал-Сервіс)
 • Засмітилася каналізація між каналізаційними колодязями або між колодязем і будівлею (тут потрібно спецтехніка спочатку обстеження трубопроводу і визначення місця засмічення і його типу, а далі для виконання прочищення.)

Залежно від типу засмічення застосовуються різні способи прочищення труб:

Гідродинамічна чистка труб

Прочистити каналізацію з будь-яким видом засмічення допоможе гідродинамічна установка, що подає в трубу воду під дуже високим тиском, що дозволяє зняти всі відкладення на внутрішній поверхні труби. Не намагайтеся прочистити каналізацію своїми руками, це, швидше за все, тільки погіршить ситуацію, а в деяких випадках це може призвести навіть до прориву труби. Завітайте до профі з висококласної технікою, і в лічені хвилини ваша каналізація запрацює ще дужче.

Механічне прочищення каналізації

Якщо забилася труба, тобто в неї потрапили якісь тверді предмети або в зв'язку зі специфікою роботи підприємства на стоках утворюється наліт, який з часом перетворюється в тверду незмивну субстанцію, то без спеціальної установки для прочищення труб не обійтися. Прочистити каналізацію в Києві механічним способом, це значить запустити в трубу спеціальну установку з насадкою, ножі якої виконані з високоміцної сталі, які обертаючись, подрібнюють на своєму шляху все тверді предмети. Якщо вам необхідно недорого прочистити трубу в Києві і області, викликайте аварійну бригаду Канал-Сервіс, адже тільки професіонали своєї справи зможуть якісно прочистити труби, не пошкодивши їх.

Наші фахівці мають великий досвід виконання подібних сантехнічних робіт, а також безліч хороших відгуків від замовників з Києва та київської області, а значить, кращого і шукати не потрібно. Наша компанія безсумнівний лідер на ринку послуг з обслуговування внутрішніх і зовнішніх каналізаційних систем.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR