Очищення каналізаційних колодязів

Очищення каналізаційного колодязя - актуальна послуга в будь-який час року, так як каналізація на підприємствах і в житлових комплексах постійно піддається великому навантаженню і вимагає планового профілактичного чищення як мінімум два рази на рік. Велика кількість бруду і всіляких побутових і промислових відходів осідають на трубах, що обумовлює звуження просвіту, а з часом і закупорку стоків, що в свою чергу призводить до аварійної ситуації. Щоб попередити екстрені випадки і зупинку роботи всієї каналізаційної системи, рекомендується регулярно проводити чистку каналізаційних колодязів.

Компанія Канал-Сервіс пропонує навіть укладати договір на постійне обслуговування, в цьому випадку ви зможете бути впевненими в якісному і своєчасному виконанні профілактичних робіт і не допускати засмічень.

Якщо ж засмічення все-таки сталося і ваше підприємство змушене зупинити свою роботу, вам необхідно негайно викликати асенізатор для прочищення каналізації. Фахівці аварійної служби Канал-Сервіс виїдуть на місце з усією необхідною технікою для швидкого і якісного відновлення працездатності стічної мережі.

Чистка каналізаційного колодязя

Існує кілька способів очищення каналізаційних колодязів:

Мулосос - це спеціальний пристрій, який очищає каналізацію від скупчилися там води і бруду. Установка являє собою асенізаторську машину з потужним насосом і цистерною яка відуривається. Застосовується мулосос для чищення септиків та каналізаційних колодязів і є найбільш ефективним рішенням на сьогоднішній день.

Гідродинамічна установка подає воду під високим тиском, тим самим очищаючи внутрішню поверхню труб від всякого роду відкладень, як органічного так і неорганічного походження. Після очищення труб гідродинамічним способом всі відходи групуються і збираються в одному місці, звідки їх потім легко видалити. Гідродинамічне прочищення каналізації - ідеальний спосіб підтримувати чистоту труб і запобігти засміченню.

Вакуумне відкачування - двоступеневий спосіб очищення каналізаційних колодязів, що складається з чистки каналізації та відкачування стічних вод. Тут використовується потужний вакуумний насос, який викачує всі нечистоти в спеціальний резервуар. Потім відходи вивозяться в утилізаційний пункт.

Чи варто говорити, що набагато краще і дешевше попередити аварійну ситуацію, ніж потім в авральному режимі чистити забиту каналізацію, тому хороші фахівці завжди порадять проводити планову очистку каналізаційних колодязів і не піддавати своє підприємство або житловий комплекс ризику аварії.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR