Механічне очищення внутрішніх і зовнішніх каналізаційних систем

Фахівці компанії терміново виїжджають за заявкою і виконують, як аварійні, так і планові роботи, тому, якщо вам потрібно прочистити каналізацію в Києві та області, то вам достатньо зробити всього один дзвінок і в самому незабаром засмічення буде усунутt, і ви зможете користуватися благами цивілізації в звичайному режимі. Якщо вам необхідно прочистити каналізацію терміново, то кращим рішенням проблеми стане дзвінок в компанію Канал-Сервіс, адже тільки наші фахівці володіють високою кваліфікацією і всієї необхідної професійною технікою для якісного виконання робіт.

Наш пристрій для механічної прочистки
 

Потрібно знати, що засмічення в трубах найчастіше накопичуються роками, поступово перекриваючи просвіт труби і ускладнює проходження рідин, що в кінцевому підсумку викликає повне блокування труби і відповідно аварійну ситуацію, в якій вимагається негайно механічно прочистити трубу. Компанія Канал-Сервіс має в своєму розпорядженні високотехнологічну установку, яка за короткий час позбавить від будь-якого засмічення. Для проведення робіт на вулиці до вас приїде спеціальний агрегат з великою кількістю насадок, а для прочищення труб всередині будинку або на підприємстві, у нас також є портативна переносна механічна установка.

Для запобігання виникнення аварійних ситуацій, ви можете укласти договір на обслуговування в компанії Канал-Сервіс і наші фахівці будуть регулярно виїжджати до вас на підприємство для проведення профілактичної прочищення труб. Такий підхід до догляду за системами каналізації значно знизить ризик виникнення аварійних ситуацій, а також значно збільшить термін служби водопровідних і каналізаційних систем. А ви, у свою чергу, позбудетеся від непередбачених витрат на позаплановий ремонт труб і вимушений простій підприємства.

Апарат для видалення засмічень з труб

Довіряйте професіоналам і чищення труби не стане для вас не розв'язуваної завданням.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR