Послуги асенізатора - очищення вигрібних ям, викачка стоків і відстійників

Викачка вигрібної ями від 1300 грн.
Ціну на очистку дна ями від мулових відкладень мулососом знижено від 2000 грн (в ціну входить очистка складного замулення з дна вигрібної ями та викачка РПВ — рідких побутових відходів).

Ціни на послуги асенізації: викачування вигрібної ями

Населені пункти
Гореничі, Білогородка, Горбовичі, Петрушки, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Коцюбинське
Боярка, Нове, Крюківщина, Малютінка, Гатне, Юрівка, Чабани, Віта-Поштова, Тарасівка, Забір'є, Берківці, Чайка, Риб Госп
Подільський, Голосіївський, Солом'янський, Русанівські Сади, Троєщина, Воскресенські Сади, Осокорки, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Чорнобилець, Сади Оболонь, Круглик, Хотів, Ірпінь, Буча, Гостомель, Пуща-Водиця
Об'єм
Вартість
⏩ Викачати яму 5 м.куб.
1300 грн * 1450 грн * 1600 грн *
⏩ Викачати яму 6 м.куб.
1500 грн * 1750 грн * 1900 грн *
⏩ Викачати яму 7 м.куб.
1750 грн * 2000 грн * 2100 грн *
⏩ Викачати яму 10 м.куб.
2300 грн * 2700 грн * 2900 грн *
⏩ Викачати яму 13 м.куб.
2900 грн * 3250 грн * 3700 грн *
⏩ Викачати яму 15 м.куб.
3250 грн * 3600 грн * 4200 грн *
Додаткова інформація
Подача за м. Київ
від 5 до 7 м.куб. 90 грн * / км
від 10 до 15 м.куб. 110 грн * / км
Вартість додаткового рукава (шланга) **
До 30 метрів 70 грн * / кожні 5 метрів
Більше 30 метрів (до 100 м) 100 грн * / кожні 5 метрів
Глибина 6 метрів + 600 грн
Глибина 7 метрів + 800 грн
Глибина 8 метрів + 1050 грн
Глибина 9 метрів + 1150 грн
Глибина 10 метрів + 1400 грн
** Стандартний комплектний рукав асенізатора 10 метрів входить у вартість. Додатковий рукав оплачується згідно вказаного тарифу.
* Вартість вказана без ПДВ.

Уточнюйте ціну викачки ями по місту Київ та області по телефонам:

(096) 747-61-00 · (063) 582-44-62 · (095) 258-59-54

Викачування по Київській області розраховується в залежності від відстані до об'екту та інших параметрів.

В наявності 5, 6, 7, 10, 13, 15 кубові асенізатори. Шланг до 100м.

 

Асенізатор для викачки вигрібних ям великого обєму Канал Сервіс

Компанія Канал-Сервіс займається оздоровленням каналізаційних систем. Багато років роботи на ринку послуг асенізації і прочищення каналізації, отриманий досвід, відмінне знання системи каналізації та її слабких місць, дозволяє фахівцям миттєво виявляти місце і причину засмічення. А сучасна техніка, що відповідає високим стандартам якості, дозволяє швидко усувати будь-які засмічення, викачати яму будь-якого обсягу і провести інші роботи по налагодженню роботи каналізаційних систем, як в приватному будинку, так і на підприємстві.

Ми надаємо послуги асенізатора в Києві та області, ви можете викликати асенізатор для викачування рідких побутових відходів (жбо)

Викачування вигрібних ям та каналізаційних колодязів

Компанія надає послуги асенізатора в Києві і області. До ваших послуг великий автопарк високотехнологічних автомобілів, обладнаних потужними насосами, мулососами і іншим обладнанням для викачування вигрібних ям і не тільки.

Ви можете звернутися до нас якщо необхідно:

 • Викачати яму і зробити її очищення;
 • Відкачати біотаулет;
 • Очистити септик;
 • Очистити стоки, зливові каналізації та інші інженерні системи;
 • Видалити мул в водовідвідних системах;
 • Выкачати та промити жировловлювачі;
 • Викачати басейн;
 • Відкачати канал;
 • Викачати воду, яка затопила підвал;
 • Викачування реактора біогазової установки;
 • Очищення реактора біогазової установки;
 • Викачування й очищення КНС;
 • Викачати каналізаційний колодязь і багато багато іншого.

Всі роботи компанія виконує на власному брендованому автотранспорті з логотипом компанії «Канал Сервіс», який ви відразу ж впізнаєте, а робочі одягнені в одяг в фірмовому стилі компанії. Для того, щоб бути впевненими в якості послуг, що надаються, обов'язково звертайте увагу на наявність брендованого авто і уніформи, не довіряйте викачування ям і інші роботи з каналізацією непрофесіоналам, що незаконно використовують наше ім'я в мережі. Якщо вам необхідно терміново викачати яму або прочистити каналізацію - телефонуйте нам! Велика автомобільна і технічна база дозволяє виконувати навіть термінові виклики асенізатора в Києві і області. Ми завжди знайдемо для вас асенізатор і викачаємо яму швидко і недорого!

Виклик асенізатора ціна

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує викачати яму або очистити септик в Києві і області, то вам достатньо зробити один дзвінок нашого менеджера, відповісти на кілька уточнюючих питань, як то наскільки зручний під'їзд до вигрібній ямі, який обсяг ями і чи потрібні будуть додаткові роботи з очищення та знезараження - і менеджер зможе точно повідомити вартість виконання робіт. Варто відзначити, що ціна на наші послуги практично не змінилася, навіть не дивлячись на шалене подорожчання всіх паливно мастильних матеріалів, витратних матеріалів та робочої сили. А все тому що ми цінуємо наших клієнтів і не можемо допустити, щоб Ви замовили асенізатор у конкурентів, трохи заощадивши, але сильно ризикуючи якістю.

Виклик асенізатора і яка ціна

Викачка ям і очищення від мулових відкладень

Варто відзначити, що крім сучасної техніки і найбільшого автопарку асенізаторів, наша компанія має декілька потужних мулососів облаштованих гідродинамічною установкою, що вже змогли оцінити клієнти, які вирішили замовити викачування і очищення вигрібних ям від мулу на дні. Мул на дні вашої ями розмивається спеціальною гідродинамічною установкою та викачується мулососом разом з іншими рідкими побутовими відходами. Тому замовити асенізатор-мулосос в компанії Канал-Сервіс стане відмінним і вигідним рішенням.

Викачка і очистка вигрібної ями

 Одним з найдавніших прототипів каналізаційної системи є вигрібна яма. Потрібно сказати, що хоч спосіб збору відходів життєдіяльності і досить старий, але не втратив своєї актуальності донині, так як іншого способу збирати, а потім утилізувати відходи в приватному будинку, не підключеному до централізованої каналізаційної мережі, поки не придумали. Вигрібні ями хоч і зазнали деяких змін в конструкції і комунікаціях, але принцип їх роботи залишився колишнім. Всі рідкі побутові відходи по трубах зливаються в яму, потім господар викликає асенізатор, який швидко викачує ями і вивозить нечистоти в місце утилізації.

Договір на постійне обслуговування, що це значить?

Для того щоб відчувати себе по справжньому комфортно в своєму приватному будинку і / або не порушувати режим роботи підприємства, ми пропонуємо укласти договір на постійне обслуговування. Це означає, що ви можете забути про проблеми з каналізацією і викачування вигрібних ям - тепер це наша турбота. Залежно від ваших потреб, ми будемо приїжджати, і відкачувати всі відходи, не чекаючи дзвінка від Вас. Кваліфікований менеджер разом з вами визначить частоту, з якою буде здійснюватися викачка ями, очищення біотуалету, викачка септика, послуги мулососа і інші послуги, і в домовлений термін асенізатор буде у вас! Така послуга необхідна для вашої зручності та запобігання виникненню аварійних ситуацій, коли необхідно терміново викликати асенізатор, і припиняти роботу підприємства через переповненння вигрібної ями або порушувати свій звичний уклад життя в заміському будинку через переповнення ями. Уклавши договір на постійне обслуговування, зніміть з себе тягар відповідальності хоча б за викачування і утилізацію відходів.

Послуги асенізатора і мулососа

Сьогодні завдяки сучасним технологіям і високоефективної техніки, процес викачування ям проходить швидко і практично повністю автоматично. Викликати асенізатор, так само  просто, як і замовити піцу, а фахівці не гірші, ніж в великих інжинірингових компаніях. Техніка зробила крок настільки далеко, що фахівець компанії, не докладаючи ніяких фізичних зусиль, викачає вашу яму і поїде утилізувати відходи, не залишивши ні сліду бруду.

Що з утилізацією?

На відміну від деяких непрофесійних і недобросовісних конкурентів, наша компанія законно вивозить і утилізує всі відходи. У нас є договори з компаніями, що утилізують різні відходи від простих стоків, до промислових відходів. Замовивши асенізатор у нас, ви можете бути впевнені, що вміст вашої вигрібної ями не виявиться в сусідньому озері, де купаються влітку ваші діти. Ось чому необхідно довіряти тільки професіоналам, які за багато років заробили гідну репутацію на ринку послуг асенізації і сумлінно виконують свою роботу, приносячи користь людям і не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Асенізаторська машина на виклику

Слово «Асенізація» за походженням означає «оздоровлення» - так і є. Наші фахівці віртуозно володіють технікою, що дозволяє швидко і якісно відкачати будь-яку яму зробити необхідні додаткові очисні роботи і дійсно оздоровити вашу каналізаційну систему, залишивши її в відмінному стані до наступного виклику асенізатора.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR