Послуги асенізатора - очищення вигрібних ям, викачка стоків і відстійників

Ціни на послуги асенізації: викачування вигрібної ями

Населені пункти
Київ, Гостомель, Чабани, Ірпінь, Буча, Хотянівка, Вишгород, Старі Петрівці, Білогородка, Бобриця, Забір'я, Малютянка, Круглик, Юр'ївка, Віта-Поштова, Чайка, Биківня та інш.
Гореничі, Вишневе, Боярка, Тарасівка, Крюківщина, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Нові Петрівці, Святопетровське
Об'єм
Вартість
Викачати яму 5 м.куб.
726 грн * 647 грн *
Викачати яму 6 м.куб.
812 грн * 714 грн *
Викачати яму 7 м.куб.
905 грн * 788 грн *
Викачати яму 10 м.куб.
1268 грн * 1096 грн *
Викачати яму 13 м.куб.
1534 грн * 1357 грн *
Викачати яму 15 м.куб.
1736 грн * 1486 грн *
Додаткова інформація

Подача за м. Київ

від 5 до 7 м.куб. 27 грн * / км
від 10 до 15 м.куб. 33 грн * / км
Вартість додаткового рукава (шланга) **
До 30 метрів 45 грн * / 5 метрів
Більше 30 метрів (до 100 м) 65 грн * / 5 метрів
** Стандартний комплектний рукав асенізатора 10 метрів входить у вартість. Додатковий рукав оплачується згідно вказаного тарифу.
* Вартість вказана без ПДВ.

Уточнюйте ціну викачки ями по місту Києв та області по телефонам:

(044) 353-83-30

Викачування по Київській області розраховується в залежності від відстані до об'екту та інших параметрів.

В наявності 5, 6, 7, 10, 13, 15 кубові асенізатори. Шланг до 100м.

 

Компанія Канал-Сервіс займається оздоровленням каналізаційних систем. Багато років роботи на ринку послуг асенізації і прочищення каналізації, отриманий досвід, відмінне знання системи каналізації та її слабких місць, дозволяє фахівцям миттєво виявляти місце і причину засмічення. А сучасна техніка, що відповідає високим стандартам якості, дозволяє швидко усувати будь-які засмічення, викачати яму будь-якого обсягу і провести інші роботи по налагодженню роботи каналізаційних систем, як в приватному будинку, так і на підприємстві.

Ми надаємо послуги асенізатора в Києві та області, ви можете викликати асенізатор для викачування рідких побутових відходів (жбо)

Викачування вигрібних ям та каналізаційних колодязів

Компанія надає послуги асенізатора в Києві і області. До ваших послуг великий автопарк високотехнологічних автомобілів, обладнаних потужними насосами, мулососами і іншим обладнанням для викачування вигрібних ям і не тільки.

Ви можете звернутися до нас якщо необхідно:

  • Викачати яму і зробити її очищення;
  • Відкачати біотаулет;
  • Очистити септик;
  • Очистити стоки, зливові каналізації та інші інженерні системи;
  • Видалити мул в водовідвідних системах;
  • Выкачати та промити жировловлювачі;
  • Викачати басейн;
  • Відкачати канал;
  • Викачати воду, яка затопила підвал;
  • Викачати каналізаційний колодязь і багато багато іншого.

Всі роботи компанія виконує на власному брендованому автотранспорті з логотипом компанії «Канал Сервіс», який ви відразу ж впізнаєте, а робочі одягнені в одяг в фірмовому стилі компанії. Для того, щоб бути впевненими в якості послуг, що надаються, обов'язково звертайте увагу на наявність брендованого авто і уніформи, не довіряйте викачування ям і інші роботи з каналізацією непрофесіоналам, що незаконно використовують наше ім'я в мережі. Якщо вам необхідно терміново викачати яму або прочистити каналізацію - телефонуйте нам! Велика автомобільна і технічна база дозволяє виконувати навіть термінові виклики асенізатора в Києві і області. Ми завжди знайдемо для вас асенізатор і викачаємо яму швидко і недорого!

Виклик асенізатора ціна

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує викачати яму або очистити септик в Києві і області, то вам достатньо зробити один дзвінок нашого менеджера, відповісти на кілька уточнюючих питань, як то наскільки зручний під'їзд до вигрібній ямі, який обсяг ями і чи потрібні будуть додаткові роботи з очищення та знезараження - і менеджер зможе точно повідомити вартість виконання робіт. Варто відзначити, що ціна на наші послуги практично не змінилася, навіть не дивлячись на шалене подорожчання всіх паливно мастильних матеріалів, витратних матеріалів та робочої сили. А все тому що ми цінуємо наших клієнтів і не можемо допустити, щоб Ви замовили асенізатор у конкурентів, трохи заощадивши, але сильно ризикуючи якістю.

Виклик асенізатора і яка ціна

Викачка ям і очищення від хвороботворних бактерій

Варто відзначити, що крім сучасної техніки і найбільшого автопарку, наша компанія закуповує найкращі біопрепарати для очищення септиків, знезараження вигрібних ям і відстійників, що вже змогли оцінити клієнти, які вирішили замовити викачування і очищення вигрібних ям. Біологічно активні речовини, що входять до складу наших засобів ефективно усувають бактерії викликають неприємний запах, а також всі хвороботворні мікроби, які загрожують здоров'ю людей. Тому замовити асенізатор в компанії Канал-Сервіс стане відмінним і вигідним рішенням.

Викачка і очистка вигрібної ями

 Одним з найдавніших прототипів каналізаційної системи є вигрібна яма. Потрібно сказати, що хоч спосіб збору відходів життєдіяльності і досить старий, але не втратив своєї актуальності донині, так як іншого способу збирати, а потім утилізувати відходи в приватному будинку, не підключеному до централізованої каналізаційної мережі, поки не придумали. Вигрібні ями хоч і зазнали деяких змін в конструкції і комунікаціях, але принцип їх роботи залишився колишнім. Всі рідкі побутові відходи по трубах зливаються в яму, потім господар викликає асенізатор, який швидко викачує ями і вивозить нечистоти в місце утилізації.

Договір на постійне обслуговування, що це значить?

Для того щоб відчувати себе по справжньому комфортно в своєму приватному будинку і / або не порушувати режим роботи підприємства, ми пропонуємо укласти договір на постійне обслуговування. Це означає, що ви можете забути про проблеми з каналізацією і викачування вигрібних ям - тепер це наша турбота. Залежно від ваших потреб, ми будемо приїжджати, і відкачувати всі відходи, не чекаючи дзвінка від Вас. Кваліфікований менеджер разом з вами визначить частоту, з якою буде здійснюватися викачка ями, очищення біотуалету, викачка септика, послуги мулососа і інші послуги, і в домовлений термін асенізатор буде у вас! Така послуга необхідна для вашої зручності та запобігання виникненню аварійних ситуацій, коли необхідно терміново викликати асенізатор, і припиняти роботу підприємства через переповненння вигрібної ями або порушувати свій звичний уклад життя в заміському будинку через переповнення ями. Уклавши договір на постійне обслуговування, зніміть з себе тягар відповідальності хоча б за викачування і утилізацію відходів.

Послуги асенізатора і мулососа

Сьогодні завдяки сучасним технологіям і високоефективної техніки, процес викачування ям проходить швидко і практично повністю автоматично. Викликати асенізатор, так само  просто, як і замовити піцу, а фахівці не гірші, ніж в великих інжинірингових компаніях. Техніка зробила крок настільки далеко, що фахівець компанії, не докладаючи ніяких фізичних зусиль, викачає яму, проведе дезінфекцію, обробить від неприємного запаху вашу яму і поїде утилізувати відходи, не залишивши ні сліду бруду.

Що з утилізацією?

На відміну від деяких непрофесійних і недобросовісних конкурентів, наша компанія законно вивозить і утилізує всі відходи. У нас є договори з компаніями, що утилізують різні відходи від простих стоків, до промислових відходів. Замовивши асенізатор у нас, ви можете бути впевнені, що вміст вашої вигрібної ями не виявиться в сусідньому озері, де купаються влітку ваші діти. Ось чому необхідно довіряти тільки професіоналам, які за багато років заробили гідну репутацію на ринку послуг асенізації і сумлінно виконують свою роботу, приносячи користь людям і не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Асенізаторська машина на виклику

Слово «Асенізація» за походженням означає «оздоровлення» - так і є. Наші фахівці віртуозно володіють технікою, що дозволяє швидко і якісно відкачати будь-яку яму зробити необхідні додаткові очисні роботи і дійсно оздоровити вашу каналізаційну систему, залишивши її в відмінному стані до наступного виклику асенізатора.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: 8:00-18:00, Без вихідних
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (044) 353-83-30


Мы в сети

g-plusone facebook

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

Задать вопрос

© 2009-2018 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено.