Відеоінспекція каналізаційних труб та інженерних систем

Відеодіагностика каналізаційних трубВідеодіагностика каналізаційних трубопроводів та інших інженерних систем водопостачання та водовідведення - високозатребувана послуга компанії Канал-Сервіс.

відеодіагностика інженерних систем Засмічення і пошкодження трубопроводу є серйозною проблемою, яка потребує оперативного вирішення. Раніше для усунення проблеми необхідно було рити траншеї. Тепер в нашому розпорядженні є сучасні методи діагностики трубопроводів. За допомогою цих методів можна провести швидку і якісну перевірку систем.

Перевагами відеодіагностики є швидкий пошук засмічень і несправностей, можливість працювати на великій глибині з трубопроводами діаметром від 50 мм.

Відеодіагностика - це точний і швидкий спосіб діагностики інженерних комунікацій, який дозволяє позбавиться від піску, мулу, дрібного сміття.

швидкий пошук засмічень відеодіагностикоюВідеоінспекція може проводиться до початку робіт з обслуговування комунікацій (для знаходження проблемних ділянок) і після завершення робіт (для перевірки).

Система відеодіагностики трубопроводів представляє собою відеокамеру, забезпечену передавальним пристроєм. Датчик, встановлений в камері, дозволяє точно визначити місце, нуждаещееся в чищенні або ремонті.

Для своєчасного визначення залишкового ресурсу комунікацій рекомендується періодично проводити відеодіагностики труб. При проведенні діагностики стану каналізаційних труб малого діаметра (до 200 мм) застосовується проштовхувати система телеінспекції.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR