Ефективне прочищення каналізації. Сучасні способи прочищення засмічень

Засмічення стічних труб на підприємствах, квартирах та приватних будинках досить часте явище особливо це стосується старих будинків, в яких не проводився капітальний ремонт каналізації. Також багато хто з вас напевно стикалися особисто з проблемою засмічення в каналізації і знають наскільки це неприємне явище, що вимагає невідкладних дій. Для того щоб усунути засмічення, потрібно в першу чергу знати, від чого він стався, мати у своєму арсеналі кілька спеціальних пристосувань, а також телефон аварійної служби на випадок, якщо вирішити проблему самостійно не вдасться.

Ні для кого не секрет, що кожен стік оснащений спеціальним U-подібним коліном - сифоном, який служить гідрозатвором, тобто перешкоджає попаданню неприємних запахів з каналізації в приміщення, а також для здійснення зворотного відтоку води. Також сифон служить уловлювачем важких предметів, що впали випадково в стік. Так, наприклад, якщо у вас випадково випало кільце або сережка, не поспішайте засмучуватися, швидше за все ви знайдете їх в сифоні. Також часто саме засмічення сифона перешкоджає проходженню води, так як саме в ньому накопичуються всі відкладення. Тому, при утворенні засмічення в трубі, в першу чергу необхідно зняти і прочистити сифон.

Засмічення в трубі

Також з метою профілактики необхідно періодично чистити сифон від побутових забруднень, це допоможе запобігти аварійній ситуації.

Якщо після прочищення сифона, вода все одно накопичується в раковині, значить засмічення локалізується далі в трубі і тут вже вам буде потрібно спеціальний сантехнічний трос. Вводити трос в трубу зручніше не зі зливного отвору, а саме труби, яка кріпиться до сифона. Тобто вам потрібно зняти сифон і у відкриту трубу вводити трос повільними поступальними рухами, до тих пір поки трос не упреться в затор. Коли ви досягли засмічення акуратно прикладіть зусилля і спробуйте проштовхнути пробку засмічення, якщо це не виходить, починайте крутити трос намагаючись розбити відкладення на дрібні шматочки. Після того, як вода почне йти, включіть максимально гарячу воду, щоб як слід промити трубу.

Механічна прочистка тросом

Не багато хто знає, але є ще один цікавий спосіб прочистити трубу в домашніх умовах, використовуючи ... пилосос. Як не дивно, але сучасні миючі пилососи можуть допомогти вам усунути засмічення в каналізації, для цього вам необхідно приставити трубу пилососа до зливного отвору або трубі і включити його на повну потужність. Можливо після цієї маніпуляції, більш серйозна техніка і не буде потрібна.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR