Послуги мулососа в Києві та київській області

Ціну на очистку дна ями від мулових відкладень мулососом знижено. Тепер від 1800 грн.


Викликати мулосос Канал-Сервіс

Мулосос - це сучасний високотехнологічний пристрій, головним призначенням якого є вакуумне очищення замулених септиків, вигрібних ям, каналізаційних колодязів, відстійників, зливової каналізації і т.д. від накопиченого мулу або нафтошламу. Це потужна техніка, яка впорається з будь-яким завданням і навіть такий, як відкачка септиків, з якими не впорався асенізатор. Крім того, мулосос виконує вивезення нечистот до місця утилізації чи переробки.

 Якщо вам необхідно відкачати замулену вигрібну яму, то потрібно викликати мулосос, звернувшись в компанію Канал-Сервіс. Компанія надає послуги ілососа Київ і в Київській області ось вже більше 10 років, має величезний досвід роботи і з легкістю виробляє такі роботи, як:

  • Відкачування стічних вод;
  • Очищення септиків і вигрібних ям;
  • Очищення зливостоків;
  • Відкачування резервуарів різного призначення;
  • Викачаємо і очистимо реактори біогазових установок;
  • Викачка мулу з каналызаційно насосних станцій;
  • Відкачування мулу з колодязів і багато іншого.

Викачування мулу з ям та септиків ілососною машиною

Мулосос являє собою автоцистерну з вакуумним насосом і має безліч додаткового обладнання, наприклад, всмоктуюча стріла, пістолет для розмивання мулу, та інші гідравлічні, пневматичні та електричні системи для якісного і швидкого виконання робіт. Завдяки великому набору інструментів, спецассенізація є легким завданням для мулососа - відкачати замулений септик, викачати багаторічну замулену вигрібну яму або навіть почистити дно невеликого декоративного водоймища - ось ті завдання, для яких ви можете замовити мулосос в Київ і отримати якісну послугу.

Найчастіше необхідність викликати мулосос в Києві виникає у жителів приватних будинків і власників невеликих підприємств, адже саме відкачка ємностей різного призначення і викачка зливних ям з мулом - основні завдання для цієї високотехнологічної машини.

Варто відзначити, що компанія Канал-Сервіс не просто викачує нечистоти, а і транспортує їх до місць утилізації. Ми уклали договори з профільними підприємствами на правильну утилізацію всіх видів побутових і деяких видів промислових відходів, згідно з чинним законодавством та вимогам до безпеки навколишнього середовища. Таким чином, замовивши мулосос у нас, ви можете бути впевнені в тому, що відкачані маси не потраплять в найближче водоймище, як це часто буває, якщо клієнти звертаються в дрібні компанії, що надають такі послуги, як виклик илососа за невелику плату.

Працюйте з професіоналами, користуйтеся якісними послугами компанії Канал-Сервіс і вам не доведеться стикатися з аварійними ситуаціями та іншими неприємностями. Замовити мулосос в Києві та області можна за вказаними на сайті телефонами.

Викачати відстійник, позбавитися від мулу та інших відкладень на дні штучного або природного водоймища, відкачати воду із затопленого підвалу і багато іншого допоможе спеціальна установка - мулосос. Набагато більш потужний насос і система спеціальних фільтрів дозволить якісно почистити різні резервуари не тільки з простою стічною водою, а й з різними забрудненнями, в тому числі і густими. Замовити послугу мулососа в компанії Канал-Сервіс можна за вказаними на сайті телефонами і в обумовлений час до вас приїде високотехнологічна техніка з усім необхідним обладнанням для виконання найскладніших робіт.

Викачування мулососом промислових відстійників та септиків

Послуги мулососа часто замовляють власники заміських будинків, комерційні підприємства, яким необхідно швидко почистити резервуари з водою і іншими рідинами, очистити дно невеликого замуленого озера і багато іншого. Потужна установка з цистерною та спеціальними фільтрами всередині швидко закачує рідину, фільтрує її і виводить назовні чисту воду, а відходи всередині пресує в спеціальний резервуар. Викликати мулосос доцільно в тих випадках, коли звичайний асенізатор не впорається з поставленим завданням там, де потрібна більш потужна техніка.

Фахівці компанії Канал-Сервіс не тільки якісно і швидко виконають роботи по відкачці мулу, а й дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації вашого резервуара або ємності.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR