Асенізаторська техніка і препарати-біоактиватори для очищення вигрібних ям

Для кожного господаря, який планує будувати приватний будинок або дачу, або вже володіє заміським маєтком, завжди стоїть питання про організацію каналізаційної системи свого будинку. Чи варто говорити, що для прийняття оптимального рішення, найкраще буде викликати фахівця сантехніка, який врахує всі побажання і безліч інших нюансів і порадить, як краще організувати злив відходів і подальший вивіз нечистот.

Наша компанія ось вже більше 10 років невтомно працює в області асенізації і готова завжди прийти на допомогу, якщо вам необхідна відкачка ємностей, очищення водопровідних труб, викачування вигрібних ям, очищення септика і багато інших послуг.

Вигрібна яма або септик?

Що таке вигрібна яма, знають, швидше за все, всі, адже цьому методу зливу нечистот вже близько століття. Вигрібна яма - це спеціально викопана яма, певного розміру, в яку по трубах зливаються всі нечистоти з дому. Яма час від часу вимагає повну викачку вмісту з подальшим транспортуванням до місця утилізації. Щоб відкачати вигрібну яму, вам необхідно звернутися до фахівців з асенізаторської компанії, які виїдуть до вас на місце зі спеціальною цистерною і справлять викачку.

Будова септика, як влаштована вигрыбна яма

Септик - це більш сучасна конструкція, яка не просто збирає відходи життєдіяльності мешканців заміського будинку, а і проводить попередню фільтрацію і очистку. Завдяки конструкції септика, на виході ви отримуєте на 90% очищену воду, яку можна надалі використовувати для технічних потреб, наприклад, для поливання городу. Таким чином, вам необхідно буде тільки відкачати септик вчасно, щоб він не сильно замулювався і добре справлявся зі своїм завданням. І якщо викачка зливних ям зазвичай проводиться раз на 1-2 місяці, то відкачка септиків потрібно не частіше разу на 4-6 місяців.

Біопрепарати

Сучасна біо промисловість пропонує новаторський підхід до утилізації побутових відходів - застосування біологічно активних препаратів для переробки фекалій прямо у вигрібній ямі. Суть методу в тому, що ви згідно інструкції розводите і вносите препарат прямо в яму і там починає відбуватися процес переробки. Це практично те ж саме, що відбувається в природі, але значно в прискореному темпі. Після перегнивання, ви отримуєте абсолютно безпечну біологічно активну субстанцію, яка може бути утилізована або використана в якості добрива. Крім того, в процесі переробки усувається неприємний запах, хвороботворні бактерії та інші шкідливі сполуки. Застосування біопрепаратів - це новий щабель в безпечній асенізації і сучасний екологічно чистий підхід до організації життєдіяльності за містом. Також ці препарати можна використовувати і в септиках, і після того, як буде проводитися очистка септиків - ви отримаєте біологічно активне добриво, абсолютно безпечне і максимально ефективне.

У всіх питаннях з водовідведенням та каналізацією ви можете співпрацювати з компанією Канал-Сервіс. Кваліфіковані фахівці, арсенал сучасної техніки і відмінний сервіс - ось що допоможе вам прочистити трубу, викачати вигрібну яму, полагодити каналізацію або прочистити засмічення в каналізації легко і швидко.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR