Професійні методи прочищення системи каналізації

Якщо у вас на підприємстві або в будинку засмітилася каналізація і самостійно усунути засмічення не вдалося, доведеться вдатися до допомоги професіоналів. Компанії, що надають послуги прочищення каналізації мають у своєму арсеналі всі необхідні засоби і пристосування для швидкого і якісного усунення засмічень будь-якої складності. Тому якщо всі домашні методи випробувані і не увінчалися успіхом, сміливо викликайте фахівців компанії Канал Сервіс і надайте їм можливістю виконати свою роботу якісно.

Як правило, професійна прочистка каналізації починається з огляду системи і розпитування власників про подію. Спеціаліст оцінює ступінь забруднення і визначає оптимальний метод прочищення.

Термічний метод

Термічний метод прочищення труб

Одним з найбільш ефективних професійних методів очищення труб є метод прочищення за допомогою високих температур. Принцип термічного способу прочищення каналізації полягає в тому, що в систему подається гаряча вода під тиском, в результаті чого багато відкладень розчиняється і йде. Жирові вапняні, мулисті та інші види відкладень відмінно піддаються усуненню при використанні термічного методу прочищення. Такий вид прочищення відмінно підходить для чавунних труб і абсолютно не підходить для труб з полівінілхлориду або поліпропілену.

Хімічний метод

Прочищення хімічними засобами

Ще один високоефективний метод професійного прочищення труб, він схожий з побутовим прочищенням труб хімічними речовинами, але фахівці, звичайно ж, використовують більш сильні, а значить ефективні засоби. Хімічне прочищення труб може бути виконане, якщо в будинку чавунна або пластикова каналізація, а ось для сталевих труб хімія протипоказана тому що підсилює корозію і сприяє руйнуванню трубопроводу. Хімічне прочищення труб повинне виконуватися з бездоганним виконанням правил техніки безпеки.

Метод гідродинамічного прочищення каналізації

Метод гідродинамічного прочищення каналізації

Для зовнішніх каналізаційних систем використовується гідродинамічна установка, яка подає воду під високим тиском і прочищає практично будь-яке засмічення в каналізації. Установка являє собою насос з регулятором потужності напору води і різні насадки та головки для різних видів забруднень. Цей метод дуже ефективний і прочищає засмічення будь-якої складності, повертаючи до життя трубопроводи, які давно вважалося що вийшли з ладу. Струмінь води під тиском руйнує навіть відкладення від цементу та будівельного сміття, не кажучи вже про м'які жирові і мулисті відкладення. Крім того гідродинамічна установка дозволяє виконувати прочищення навіть дуже складних каналізаційних систем, адже вода проникає навіть у важкодоступні місця і кути трубопроводів. Крім того, гідродинамічна прочистка є безпечною, як для людей, так і для навколишнього середовища, адже тут використовується звичайна вода без застосування будь-яких хімічних засобів.

Перед застосуванням гідроустановки, майстер проводить діагностику системи, визначає локалізацію та етіологію засмічення, проводить прочищення, потім проводиться утилізація сміття і бруду, які вдалося зняти з внутрішньої поверхні труб.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR