Канал-сервіс вирішить всі проблеми з каналізацією!

Життя в приватному будинку сповнене переваг і більшість їх полягає в чистому повітрі, власній території, і великий житлоплощі. Але і про недоліки або, скажімо так, складнощах, заміського життя забувати не варто. Сьогодні, навіть максимально наближені райони до столиці поки ще позбавлені благ централізованої каналізації і водопостачання і тому всі проблеми з утилізації відходів своєї життєдіяльності покладаються на власників будинку.

Викачка ям в Ірпіні, Бучі, Василькові та інших прилеглих населених пунктах

Викачка ям в Ірпіні, Бучі, Василькові та інших прилеглих населених пунктах зазвичай пов'язана з деякими труднощами, так як асенізатор з Києва не завжди поїде за місто, а якщо і поїде, то візьме за свою роботу подвійну оплату, а місцеві приміські компанії не завжди гарантують гарну якість роботи. Тому якщо Вам потрібно відкачати вигрібну яму, відкачати септик або утилізувати промстоки - то доцільно звертатися в компанію професіоналів, для яких відстані не мають принципового значення.

Замовити асенізатор можна, зробивши всього лише один дзвінок за вказаними телефонами компанії Канал-Сервіс, і вже найближчим часом всі проблеми з рідкими відходами будуть вирішені, і ви зможете спокійно користуватися своїми комунікаціями до наступного наповнення. Завжди приємно мати справу з професіоналами, що володіють високотехнологічної технікою, досвідом роботи і пропонують високий рівень сервісу, адже від якості роботи асенізатора буде залежати можливість подальшої експлуатації ваших каналізаційних систем.

Компанія Канал-Сервіс пропонує свої послуги з відкачування септиків, промстоків і, що важливо, вміє правильно утилізувати відходи, а не зливати їх в найближче водоймище, у вашому населеному пункті. Компанія пропонує послугу викачка ям у містах Ірпінь, Боярка, Вишневе, Петрівське, також Київ Зазим'я та інші селища, адже саме тут сконцентровано найбільшу кількість власників приватних будинків і користувачів індивідуальної каналізації.

Нам також відомо, що в приміській зоні працює багато невеликих виробництв, яким так само актуальне питання утилізації відходів. Ми пропонуємо послугу відкачка промстоків для підприємств будь-якого роду діяльності. При попередній домовленості, менеджер уточнить, якого плану відходи необхідно відкачати та, виходячи з цього, бере необхідну техніку та обладнання.

У період відлиги і майже всю весну в будинках часто підтоплюються підвали, і будинок стає небезпечним для життя не тільки в плані ризику розвитку хвороботворних бактерій а й у плані безпеки, адже від наявності води в підвалі, фундамент будинку може руйнуватися, тим самим загрожуючи життю людей . У цьому випадку єдиним виходом буде викликати асенізатор, щоб викачати підвал і позбавитися від зайвої вологи в лічені хвилини.

Також компанія Канал-Сервіс пропонує таку послугу, як відкачка септиків. Ми також можемо укласти договір на постійне обслуговування, і тоді Ви зможете заощадити деяку суму на викликах фахівців, а також зможете забути про проблеми каналізації назавжди. У комплекс обслуговування входить не тільки викачка ям, відкачка септиків і промстоків, а й обслуговування систем каналізації та проведення ремонту, якщо це буде необхідно. Укладаючи договір з компанією Канал-Сервіс, ви купуєте собі спокій і впевненість у завтрашньому дні.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR