Каналізація у будинку - обслуговування індивідуальної системи каналізації

У вашому приватному будинку немає каналізації? Тоді її можна влаштувати в індивідуальному порядку. Ефективність власної очисної системи не менше, ніж централізованої каналізаційної системи.

Власна каналізація являє собою очисну споруду, що складається з системи установок, функція яких полягає в очищенні стічних вод, а також відводу води, вже очищеної, в грунт або в поверхневі води.

Місце розташування очисної системи

Головне правило розміщення конструкції системи: вона повинна бути максимально віддаленої від джерел чистої питної води, будівлі та огорож ділянки.

Варто зауважити, що вода, яка пройшла очищення і зливається у поверхневі води, обов'язково повинна відповідати існуючим нормам чистоти.

Пам'ятайте, що роботою споруди і виведеням води не повинна завдаватися шкода навколишньому середовищу, будинкам, розташованим поряд, а також їх господарям.

Експлуатація системи очищення

Використовуючи індивідуальну очисну споруду, Ви повинні застосовувати побутову хімію в помірних кількостях, подібна вимога висувається також до рідин з агресивними хімічними речовинами для очищення каналізаційної системи.

Біологічне очищення передбачає використання септика мінімально шкідливого для навколишнього середовища. У підсумку біопрепарати змусять мікроорганізмів, що мешкають в стічних водах, харчуватися, у прямому сенсі, забруднюючими речовинами, завдяки чому каналізаційна вода буде чистішою. Крім цього, в результаті дії препарату знижується рівень неприємних запахів, що виходять з системи каналізації, і зменшується обсяг органічних накопичень в ній. Застосування такого засобу дозволяє значно поліпшити якість, виведеної системою очищення, води. До речі, цей факт підкріпили багато досліджень та аналізи вже очищеної води.

Системам очистки індивідуальної каналізації майже не потрібен спеціальний догляд, вони потребують тільки періодичний огляд та очищення.

Необхідно організовувати періодичний вивіз осаду, що накопичився у відстійнику. В процесі очищення каналізаційної системи рекомендується промивати також дренажні труби, щоб запобігти їх швидкому засмічуванню.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR