Комплексне вирішення проблем з каналізацією

З причини суттєвої зношеності міської водопровідної та каналізаційної системи, часто виникають ситуації, коли необхідна промивка каналізації. Труби, які прокладалися в місті більше 40 років тому, а в старих районах і того більше, вже не витримують того навантаження, яке на них лягає, крім того, не всі користувачі чітко виконують правила експлуатації каналізаційної системи. З цих причин, до нас надходить все більше і більше прохань від жителів старих будинків, керівників підприємств і жителів приватних будинків Києва та київської області пробити засмічення в каналізації.

В залежності від діаметра труб, ступеня забруднення і речовин, які стали причиною засмічення в трубах, очищення каналізаційних труб проводиться кількома способами, із застосуванням тієї чи іншої техніки і, при необхідності, хімічних засобів.

Механічне очищення каналізації.

Механічне очищення каналізації проводиться, якщо засмічення сталося близько до зовнішнього виходу труби, і воно складається з твердих відкладень, які просто утворили пробку, яку досить просто проштовхнути. Механічне очищення каналізації проводиться способом, схожим на старий добрий сантехнічний трос. Спеціальна установка з гнучким металевим тросом, який вводиться в трубу, обертає його за годинниковою стрілкою, розділяє пробку і проштовхує забруднення далі по каналізаційній трубі. Кілька таких підходів, і Ваша каналізація знову працює ще краще. Такий вид очищення каналізації найчастіше застосовується в житлових будинках і заміських котеджах, і займає зовсім небагато часу.

Також у фахівців нашої компанії є більш серйозні установки для механічного очищення каналізаційних труб. Ці установки дозволяють розрубати пророслі коріння дерев, бетонні та хімічні відкладення і нарости, якими може бути забита каналізація. Очищення таких забруднень досить трудомісткий процес і вимагає використання спецтехніки і високого професіоналізму працівників. Всі роботи, що вимагають пробити засмічення в каналізації такого характеру, повинні виконуватися під чуйним керівництвом фахівців і готовністю моментально зреагувати, якщо трапиться розрив труби, але зробити все можливе для запобігання ушкоджень каналізаційних труб.

Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації - сучасний високоефективний метод очищення труб від складних забруднень, нальоту, органічних відкладень і багатьох інших проблем. Очищення каналізаційних труб проводиться за допомогою спеціальної установки високого тиску, яка подає в труби воду під сильним напором. Гідродинамічне прочищення каналізації - оптимальний спосіб пробити засмічення, утворений від простої багаторічної експлуатації, потрапляння піску мулу та інших органічних і неорганічний відкладень в трубах.

У найскладніших випадках промивка каналізації проводиться із застосуванням хімічних розчинників, які подаються гідродинамічною установкою, або нагріванням води до 100-150 градусів. При такому чищенні каналізації відходять навіть багаторічні відкладення, які наростали і зменшували просвіт труби.

Наша компанія має великий досвід усунення подібного роду засмічень і готова виконати таку роботу швидко, якісно і з гарантією безперебійної роботи системи довгий час.

Потрібно розуміти, що ціна прочищення каналізації залежить від безлічі факторів, які виявляються фахівцем на місці роботи. До цих факторів відносять ступінь і вид забруднення, можливість доступу до забитої трубі, діаметр труби і її довжина, а також дальність виникнення засмічення від зовнішнього входу в трубу. Приблизна ціна прочищення каналізації може бути озвучена диспетчером під час прийняття виклику, виходячи з описів замовника, але кінцева вартість робіт, все ж, буде вказана при наочному огляді проблеми фахівцями.

З проблемами чищення каналізації Ви можете звертатися в компанію Канал Сервіс

З проблемами чищення каналізації Ви можете звертатися в нашу компанію за вказаними телефонами в розділі контакти. Ви можете бути впевнені в оперативній реакції і виїзді фахівців на місце в самі стислі терміни, якісному усуненні проблем з каналізацією і високому рівні сервісу.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR