Комунальні послуги в Києві та Київській області

Багатьох турбує питання про контроль якості наданих послуг, хто їх контролює? Хто може гарантувати належне виконання своїх зобов'язань, за які ми так справно платимо щомісяця? На це питання, на жаль, немає відповіді, сподіваємося це тимчасово. Для міських жителів проблема засмічення каналізації, неприємного запаху з підвалу, вогкості, і багато інших проблем часто стоять на першому місці. Звичайно, у критичній ситуації, нам ніколи чекати милості від доблесних комунальників і ми звертаємося в асенізаторську компанію, яка із задоволенням надасть послуги в Києві та Київській області з викачування ям, відкачці води з підвалу, прочищення труб та очищення септиків. Ми викличемо професійну бригаду, яка в найкоротший термін виконає всю ту роботу, яку повинні регулярно виконувати наші комунальники. Адже оплата за ці послуги входить в тарифи ЖКГ, по яких ми щомісяця платимо, але гроші-то нам ніхто не поверне. А якщо б ми не зробили цих дій, то наслідки були б жахливими, а винен все одно господар квартири.

Сьогодні держава закликає нас створювати ОСББ та самостійно наймати компанії для обслуговування свого будинку і в цьому є резон, адже на відміну від державних компаній, приватники борються за місце під сонцем і намагаються надавати якісні послуги за прийнятними цінами. І якщо буде потрібно в Києві, Київській області викачка вигрібних ям, прочищення каналізації та інші подібні послуги, то набагато легше звернутися в професійну компанію, ніж чекати сантехніка «дядю Петю» з ЖЕКу, який прийде, покрутить тросом і слід його прохолоне. Так само і з іншими видами послуг (електрика, двірника, вивезення сміття і всього іншого) їх можна замовляти у приватних компаній і отримувати високу якість обслуговування, часом за менші гроші.

Однією з компаній, що надають послуги асенізації є компанія Канал Сервіс. Досвідчені співробітники сервісу завжди прийдуть на допомогу в критичній ситуації, адже вони працюють без вихідних по всьому Києву та Київській області.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR