Ми беремо на себе Ваші проблеми з водопостачанням та водовідведенням

Одним з благ цивілізації сучасного міста є централізована система подачі і відведення води. Звичайно, городяни вже не уявляють собі життя без проточної води, яка тече з крана практично безперебійно цілодобово і цілорічно. І навіть жителі заміських будинків все більше намагаються провести в будинок систему подачі води для поліпшення якості життя і можливості використовувати сучасних «помічниць» по господарству (пральну, посудомийну машину і т.д.). І для того, щоб не виникало непередбачених ситуацій з проривом труби або засміченням, необхідно дотримуватися правил побудови водопроводу в будинку і правил його експлуатації, а також бажано регулярно проводити таку процедуру, як профілактичне очищення водопровідних труб, яке допоможе позбутися від різного роду відкладень і засмічень.

Фахівці компанії Канал Сервіс зможуть вирішити будь-які проблеми з каналізацією, водопроводом і опаленням за короткий час і прийнятну оплату. Чистка водопровідних труб, колодязів, злівозбірників, промстоків, КНС - це лише мала частина спеціалізацій нашої компанії. Якщо Вода в крані йде з недостатнім тиском або недостатньо тепла, необхідно перевірити труби і переконатися в їх справності, в іншому випадку, слід провести ремонт або чистку труб одним із сучасних способів.

В залежності від типу і ступеня забруднення водопровідних труб, фахівці використовують кілька методів очищення. Найбільш ефективними з них є механічна і гідродинамічна очистка труб.

Механічне очищення труб являє собою комплекс дій, спрямованих на видалення твердих засмічень в трубах, в тому числі застиглого бетону, затверділих відкладень речовин з води. У нашому арсеналі є спеціальні установки, які можуть прибирати з труб гілки і коріння дерев. Спеціальна установка вводиться в трубу, досягає забруднення, подрібнює його і витягує назовні. Така чистка труб дозволяє довгий час безперешкодно користуватися водопроводом.

У водопровідних системах, де в трубах утворилася велика кількість відкладень, які з роками практично закрили просвіт труби і не дають воді нормально надходити в крани, застосовується гідродинамічна очистка труб. Цей спосіб є одним з найпопулярніших і затребуваних сьогодні, так як практично не має протипоказань. За допомогою гідродинамічної очистки труб видаляються жирові відкладення, іржа, мулисті відкладення і піщані засмічення. Вода під високим тиском подається в трубу і вимиває з неї всі відкладення і засмічення. Очищення труб каналізації і водопроводу за допомогою гідродинамічної установки - ефективний метод повернути напір і температуру воді, що подається в будинок або квартиру і таке ж якісне її відведення.

Що стосується вартості робіт з чищення водопровідних труб, колодязів, лівневок, промстоків, КНС, ціна формується на місці виконання роботи після прибуття фахівців та огляду місця та обсягу робіт. Кожен випадок індивідуальний і по телефону Ви можете отримати тільки дуже приблизну інформацію про вартість подібного плану робіт, і тільки після виїзду, фахівець зможе озвучити повну ціну. Але в будь-якому випадку, компанія Канал Сервіс веде цінову політику, доступну кожному, тому Ви можете бути впевнені у професійній і актуальній ціні, а що найголовніше в швидкості і якості виконаної роботи.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR