Очищення озер, викачка басейнів і резервуарів, КНС, аеротенків

Природа дуже мудра і в своїх водоймах вона передбачила систему природного очищення і оновлення води, але якщо Ви вирішили створити штучний ставок на своїй дачній ділянці, то доведеться дуже потрудитися, щоб створити і підтримувати природну екосистему.

Для початку потрібно сформувати правильне ложе, дренажну систему і багато іншого для підтримки нормальної життєдіяльності ставка, і, звичайно ж, таку роботу краще всього довірити фахівцям, які дійсно в цьому розбираються, а Вам залишиться тільки спостерігати за красою своєї водойми.

Дуже часто після осіннє-зимового періоду озера і водойми сильно забруднюються, це може бути як механічне сміття (сухе листя і гілки дерев, тополиний пух та побутові відходи), так і утворення на поверхні ставка маслянистої плівки. Від брудного ставка йде неприємний гнильний запах, може почати гинути риба і рослини, а все через занадто інтенсивне розмноження бактерій і порушення балансу мікроорганізмів. Екосистема водойми не може самостійно очиститися і їй потрібна допомога.

Компанія Канал Сервіс надає послуги очищення великих резервуарів, це команда фахівців, яка проведе якісну очистку невеликого озера, як від механічних, так і від біологічних забруднень. Для цього використовуються спеціальні вловлювачі, в які збирається все сміття, а також установки, які очищають дно від мулу, перегнилих водоростей і т.д. Викачка мулососами є одним з найбільш ефективних способів відновлення життєдіяльності водойми. Пам'ятайте, найголовніше - регулярно проводити викачування мулу з водоймищ, щоб вся живність у ньому не страждала від нестачі кисню, щоб не з'являвся неприємний запах гнилі. Першою ознакою замуленості озера є каламутність води і неможливість побачити дно навіть на невеликій глибині.

Крім того, для очищення водойм використовується метод біологічної очистки, який заснований на біохімічному розкладанні білків, жирів і вуглеводів на метан, сірководень і вуглекислоту. Таку роботу із задоволенням виконують спеціальні бактерії, які живляться органікою.

А також існує метод хімічної очистки озера за допомогою спеціальних реагентів, які відновлюють нормальний рівень кислотності води, насичують ставок киснем, розчиняють паразитуючі водорості та багато іншого, що допоможе відновити природний баланс у водоймі.

За таким же принципом, необхідно доглядати за басейнами та іншими резервуарами, тобто регулярно проводити чистку, а якщо резервуар потребує більш глобальне очищення, то наші фахівці зроблять викачування басейну, КНС або відстійника і виконають очистку дна і стін від всіх можливих відкладень.

Регулярний догляд за Вашими водоймами і резервуарами дозволить зберегти екосистему і здоров'я людей, що користуються цією водоймою.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR