Історія створення перших каналізаційних систем сягає своїм корінням у часи близько 5000 років тому. Уже в ті давні часи, люди роздумували над правильною утилізацією відходів своєї життєдіяльності адже з цим пов'язано безліч проблем від появи комах до зараження грунту та грунтових вод шкідливими мікроорганізмами, збудниками інфекційних захворювань і т.д. І хоч про створення каналізаційних систем, наскільки це було можливо, замислювалися вже давно, але навіть сьогодні блага сучасної каналізації недоступні в дуже багатьох районах київської області, а людям доводиться вирішувати питання утилізації відходів своїми силами, хто на що здатний.
Власне кажучи, проблема утилізації відходів зводиться до двох питань, де їх зберігати і як їх далі утилізувати, або використовувати. І багато жителів заміських будинків для себе вибирають простий і надійний спосіб побудови дерев'яної будки над вигрібною ямою, в яку збираються відходи, а потім замовляються послуги компанії-асенізатора, який за прийнятну плату надішле асенізаторську машину певного обсягу і викачає вигрібну яму. Примітно те, що при замовленні послуг асенізатора бажано точно повідомити оператору обсяг ями, щоб до Вас прислали асенізаторську машину потрібного об'єму і потужності для одноразового та швидкого відкачування побутових відходів.
Для любителів комфорту і власників не просто дачного будиночка в Києві, а цілого житлового будинку з усіма необхідними комунікаціями, прочищення каналізації і викачка відходів з септиків і вигрібних ям буде трохи складніше. Складність виникає саме через конструкції каналізації і декількох точок входу в неї. Адже це вже не проста вигрібна яма, а ціла система зі своїми фільтрами системою очищення відходів і так далі, але оскільки ще не придумали вічного двигуна, то і безвідходної системи каналізації також не існує. Навіть відфільтровані та очищені відходи потрібно викачати і утилізувати. Для професійної служби асенізаторів київської області це не є проблемою. Для того щоб викликати асенізатор в Києві, потрібно зробити всього лише один телефонний дзвінок, повідомити про майбутній обсяг роботи і тип каналізаційної системи: це буде звичайна викачка вигрібної ями або повне очищення каналізації, з очищенням септика, усуненням засмічень в трубах та іншої роботи ассенізаторской служби.
Варто пам'ятати, що чим більше будинок, чим більше в ньому мешканців, тим більше відходів і тим більшою має бути вигрібна яма, маленьку яму доведеться викачувати дуже часто, буквально раз на тиждень. Також варто пам'ятати, що все в природі передбачено заздалегідь і для утилізації та переробки наших відходів в грунті живуть бактерії, які харчуються цими нечистотами і, звичайно, їм під силу впоратися практично з будь-яким обсягом, питання тільки в часі. Також варто пам'ятати, що чим частіше будуть використовуватися послуги асенізатора, тим швидше буде заповнюватися яма, адже якщо яма порожня, то її заповнюють грунтові води. Тому краще за все визначити оптимальний обсяг вигрібної ями і робити її викачування не частіше ніж раз на кілька місяців, покладаючись на часткову утилізацію відходів грунтовими бактеріями.
Але якщо трапилося перенаповнення ями, Ви завжди можете зробити терміновий виклик асенізатора, який в найкоротший час викачає яму і не дозволить нечистотам забруднити ділянку.
© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR