Прочищення каналізації (усунення засмічень) - важливо отримати якісну послугу

Каналізація - невід'ємний елемент сучасного сільського і міського господарства, це система, призначена для видалення рідких і твердих продуктів життєдіяльності людини і підприємств, а також для виведення дощових і стічних вод з метою їх очищення і подальшого використання або просто повернення назад у водойму.

Відповідно до класифікації, виділяють декілька типів каналізації:

  • Зовнішня каналізація - це система збору та транспортування стоків від будинків і підприємств, і доставки їх до очисних споруд або до місця утилізації;
  • Внутрішня каналізація - система збору стічних вод всередині будинків і доставки їх до системи зовнішньої каналізації;
  • Система очищення стічних вод.

Варто відзначити, що нинішні каналізаційні системи далекі від ідеалу, тому що будувалися як мінімум 40-50 років тому і зараз часто виникають ситуації, коли необхідні послуги прочищення та усунення засмічень. Також варто окрему увагу звернути на правила експлуатації систем водовідведення. Потрібно ретельно стежити за масами, які потрапляють у каналізацію, використовувати фільтри і не змивати тверді відходи, які можуть привести до закупорки труб. А якщо трапилось засмічення і робота системи порушена або зовсім зупинена, то неодмінно потрібно звернутися до професіоналів, які виконують роботи з усунення засмічень в каналізації і налагоджують правильну роботу системи.

Компанія «Канал-Сервіс» проводить якісне прочищення каналізації по Києву та київській області за допомогою сучасного обладнання та ефективних технологій.

Одним з найпопулярніших методів прочистки внутрішньої системи каналізації є гідродинамічний метод. Цей спосіб дозволяє якісно усунути засмічення в каналізації будь-якої етіології, а також зняти багаторічні відкладення на внутрішній поверхні труб, які наростають і звужують просвіт труби іноді до 1-2см, від чого стоки повільно йдуть або затримуються в трубі. При прочищенні таким способом встановлюється гідромоніторна-насосна установка. Вона подає струмінь води під високим тиском, яка вимиває всі осади і навіть залишки бетону та каміння, які потрапили в трубу. При використанні методу гідродинамічного прочищення засмічення в трубах, підвищується їх коефіцієнт корисної дії, знижуються витрати на електроенергію, а термін служби труб, регулярно проходять прочищення, збільшується на 10-15 років.

У випадках необхідності, використовуються такі способи прочищення як гідрохімічне, термічне і механічне прочищення засмічень в трубах. До застосування хімічних засобів фахівці вдаються, коли необхідно розчинити складні просвіти в трубі, усунути бактерії і неприємні запахи. Послуги прочищення та усунення засмічень найчастіше замовляють приватні особи, жителі заміських будинків, підприємства, ресторани і інші компанії будь-якої форми власності. Компанія Канал-Сервіс надає свої послуги, як приватним замовникам, так і юридичним особам в Києві і київській області.

Фахівці компанії Канал Сервіс виконують роботи з прочищення зовнішньої системи каналізації, внутрішньої системи каналізації та системи стоків на будь-яких підприємствах, в тому числі і в приватних будинках і котеджних містечках. Якщо Вам необхідно прочистити засмічення труб в Києві і київській області, то зробивши всього один дзвінок менеджеру, до Вас виїдуть спеціалісти з усією необхідною технікою для вирішення проблеми будь-якої складності.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR