Прочищення каналізації в квартирі дії по виявленню та усуненню несправностей

Поява неприємного запаху на кухні та у ванній, поганий злив води, затоплення в місцях підключення водорозбірних приладів — основні причини засмічення каналізаційних труб та стояків. Зазвичай такі неприємності з'являються в самий несподіваний момент. Тут головне не розгубитися, а вжити всіх заходів щодо виявлення та усунення несправностей в точках підключення, місцях зливу води і сантехнічних приладів.

Першим ділом, що необхідно зробити при засміченні і затопленні каналізації, це відключити подачу води від основного джерела, перекривши краник або заслінку на відповідному трубопроводі. Далі, по можливості постаратися власноруч усунути наслідки і причини неприємного інциденту. Якщо ви не впевнені у своїх силах і досвіді, або просто боїтеся брудної роботи, то правильніше для вас звернетися в спеціалізовану компанію, що займається сантехнічними роботами, або ж викликати звичайного сантехніка з ЖЕКу.

Під прочищенням каналізаційних відводів розуміють усунення заторів у трубопроводі, боротьбу з неприємним запахом на кухні, туалеті або ванній, збільшення швидкості зливання води в раковинах і умивальниках. Багато хазяїв воліють усувати всі неполадки в квартирі своїми руками, покладаючись на життєвий досвід та вміння. Для них наданий широкий асортимент сучасного обладнання та інструментів для прочищення каналізаційних труб і боротьби з неприємним запахом.

Наприклад професійні сантехніки і майстри своєї справи застосовують прилади відеоспостереження, які дозволяють з максимальною точністю виявити засмічену ділянку труби. Крім того деякі електроприлади справляються з прочищенням каналізації самі, практично без участі людини, необхідно лише встановити (або тримати) прилад біля вхідного отвору забитої труби, а сучасні технології виконають за вас всю найбруднішу і неприємну роботу.

З більш скромних і дешевих варіантів - прочищення каналізаційних труб здійснюють за допомогою сталевого троса і окропу або спеціальної рідини для розсмоктування засмітчення сантехнічних комунікацій. У трубу вливають окріп або хімічний засіб, потім вставляють повністю трос і прочищають їм трубу. Не кожен зможе виконати такий тип роботи, оскільки вона пов'язана з джерелом неприємного запаху і каналізаційних відходів.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR