Прочищення труб каналізації - экстренне та планове

Незважаючи на вжиті профілактичні заходи, що запобігають засміченню каналізації, все ж трапляються забруднення труб. У більшій мірі ці засмічення ніяк не залежать від ваших зусиль, так як самі відходи, навіть рідкі з часом залишають відкладення на внутрішній поверхні труби і з часом просвіт труби може звужуватися і навіть незначний шматочок сміття може повністю блокувати роботу каналізаційної системи.

Компанія Канал-Сервіс виконає екстрене та планове прочищення труб каналізації в багатоквартирних будинках, приватних будинках, на підприємствах міста Києва та області.

Завдяки використанню сучасних гідродинамічних установок, фахівцям компанії вдається не тільки усунути засмічення в каналізації, а й змити відкладення із внутрішньої поверхні труб, тим самим звести до мінімуму можливість майбутніх засмічень. Регулярне прочищення труб каналізації носить профілактичний характер і дозволяє звести до мінімуму ризик аварійних ситуацій, а також істотно збільшує термін служби труб.

Чому краще звернутися до професіоналів?

Вам, напевно, знайома ситуація, коли труба засмітилася, ви спробували пробити її самостійно за допомогою вантуза - не допомогло, потім, ви засипали в трубу гримучу суміш хімікатів, що продається в супермаркеті, що теж не увінчалося успіхом. В остаточному підсумку, ви викликали штатного сантехніка з ЖЕКу або кооперативу, і він пробив вам трубу за допомогою старого доброго троса. Ви подякували йому за порятунок і стали користуватися сан вузлом в колишньому режимі, але вже через 1-2 дні ситуація повторилася і вода знову не йде. Це може означати лише те, що засмічення дійсно серйозне і швидше за все це відкладення на внутрішній поверхні труб вже настільки наросли, що просвіт практично закритий, а сантехнік лише зробив вам невеликий отвір тросом в цих відкладеннях.

У такій ситуації вам і вашим трубам допоможе тільки гідродинамічне прочищення, можливо, з додаванням розчинювальних хімічних речовин. Всього півгодини роботи фахівця і ваша система каналізації буде працювати, як нова, а при регулярному профілактичному прочищенні труб хоча б раз на півроку - ви назавжди забудете, що таке засмічення в трубі і неприємний запах з труб.

Компанія Канал-Сервіс виконує наступні роботи по обслуговуванню каналізаційних систем:

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR