Обслуговування ресторанів та інших закладів громадського харчування

Засмічення в трубах є наслідком неправильної експлуатації, недотримання теплових і гідравлічних норм, а так само надмірне навантаження на труби у вигляді жирових відкладень та інших відходів, які проходять через них.

Часто в ресторанах, або інших місцях громадського харчування трапляються засмічення в трубах саме через потрапляння туди відходів їжі та великої кількості жирів, ця маса наростає і незабаром закриває весь просвіт труби. Сантехніки не справляються з цією проблемою, адже тросом можна тільки зробити невеликий отвір, який знову закриється дуже швидко. У цьому випадку буде потрібно прочищення труб з використанням технології гідродинаміки. Крім того, фахівці з прочищення труб, використовують спеціальні засоби для якнайшвидшого розчинення пробки і видалення жиру із стінок труби.

Гідродинамічне прочищення труб - це сучасний і найдієвіший метод прочищення побутових, каналізаційних, дощових та інших трубопроводів від відкладень і засмічень різного походження. За допомогою гідродинамічної установки можна прочищати труби діаметром від 5 см і до 1метра. Цей спосіб прочищення каналізації полягає в подачі струменя води під сильним напором, використовуючи спеціальні насадки для різних труб, а для найкращого розщеплення жирів використовуються спецзасоби. Таким чином, після прочистки труб гідродинамічним способом, вони функціонують, як нові і Ви відразу ж можете ними користуватися.

Для власників ресторанів, служба асенізації «Канал Сервіс» - це швидке вирішення проблем з каналізацією, адже в такій справі не можна втрачати ні хвилини, клієнти чекати не будуть. Компанія «Канал Сервіс» працює без вихідних, тому, в будь-який момент Ви можете замовити послуги з прочищення труб викачування ям або прочищення каналізації. І Ваш заклад в короткі терміни відновить роботу.

А для запобігання подібних проблем у майбутньому, фахівці рекомендують проводити регулярну профілактичну очистку труб, жировловлювачів та інших систем каналізації, адже, як відомо, проблемі легше запобігти, ніж потім усувати. Профілактичне прочищення труб заощадить Ваш час і гроші, а головне, що Вам не доведеться припиняти роботу закладу на час прочищення труб, вони будуть в повному порядку постійно.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR