Прочищення труб від твердих засмічень

На дачній ділянці або в житловій квартирі часто трапляються засмічення незвичайного походження, гілки, листя дерев, шматки ганчірок та інших текстильних виробів, скло, камінці та інші предмети домашнього ужитку іноді потрапляють в трубу і утворюють таке засмічення, що самостійно ви з ним не впораєтеся. Хоч такі ситуації зустрічаються не часто, але, тим не менш, мають місце бути, особливо якщо в будинку маленькі діти, їх іграшки також часто потрапляють до стічних труб.

Для прочищення труб з такими складними засміченнями необхідне застосування спеціалізованого устаткування. Компанія «Канал Сервіс» застосовує тільки сучасне обладнання та використовує спеціальні насадки для подрібнення та видалення будь-яких видів засмічень, будь то тканинна ганчірка, гілки або коріння дерев. Насадка для видалення текстильних засмічень являє собою спіраль з гострим, загнутим кінцем, який як гачок виймає ганчірки з труби. Для усунення твердих засмічень використовується насадка з міцного металу з шипами, або насадка з гострою лопаткою, виробляючи поступальні рухи за допомогою спецтехніки, видаляються будь-які засмічення.

Дивно, але іноді трапляється таке, що коріння дерев проростають в трубу, і хоч при цьому витік води не відбувається, але прохідність - значно знижується, а то і зовсім утворюється пробка. У нашому арсеналі є також насадка для подрібнення гілок і коренів дерев прямо в трубі, потім вони легко вимиваються струменем води.

Варто пам'ятати, якщо засмічення сталося глибоко в трубі, то самостійно його усунути Ви не зможете, навіть навпаки, тільки погіршите проблему, тому, якщо така ситуація сталася, потрібно викликати майстрів своєї справи зі спеціальним обладнанням. Компанія «Канал Сервіс» працює без вихідних, Ви в будь-який момент можете звернутися до фахівців цієї компанії, і Ваша проблема буде вирішена.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR