Ремонт чистка та установка каналізаційно насосних станцій (КНС)

Для підприємств, де потрібна постійне очищення стічних вод, компанія Канал-Сервіс пропонує послуги ремонту КНС (каналізаційно-насосних станцій). Ми проводимо, як терміновий ремонт КНС, так і планове обслуговування насосних станцій з метою запобігти аварійній ситуації і забезпечити безперебійну роботу підприємства. Система КНС - це складна багатоступенева система обладнання, яка очищає стічні води або переганяє відходи в місце їх очищення. Часто трапляється так, що система засмічується і тоді необхідне очищення каналізаційно-насосної станції, тут і прийдуть на допомогу фахівці нашої компанії. У разі поломки насосної станції, ми також здійснюємо ремонт КНС або повну заміну обладнання на нове по закінченню його терміну служби.

Висококваліфіковані фахівці-інженери компанії Канал-Сервіс проводять роботи по встановленню КНС в процесі побудови нового підприємства. Всі роботи по установці КНС, усунення проблем в КНС проводяться за допомогою спеціалізованого обладнання з дотриманням усіх норм безпеки та екологічності, що, безсумнівно, є запорукою довгої служби системи і безпеки співробітників вашого підприємства.

Ремонт та очистка КНС
 

Всім відомо, наскільки важливо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм на підприємствах, скільки буває проблем при неякісній системі відведення та очищення стоків і у скільки може обійтися капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції. Уклавши договір на постійне обслуговування вашої КНС компанією Канал-Сервіс, ви будете позбавлені від проблем очистки каналізаційно-насосних станцій та їх ремонту, все це буде виконуватися в профілактичних цілях регулярно.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

 • Способи оплати наших послуг
 • Блог компанії Канал Сервіс

  Очистка, викачка, ремонт

  Канал-Сервіс ПП
  Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
  Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
  Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
  +3 (063) 582-44-62
  +3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


  Ми в мережі

  g-plusone facebook youtube

  Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

  © 2009-2021 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR