Ремонт чистка та установка каналізаційно насосних станцій (КНС)

Для підприємств, де потрібна постійне очищення стічних вод, компанія Канал-Сервіс пропонує послуги ремонту КНС (каналізаційно-насосних станцій). Ми проводимо, як терміновий ремонт КНС, так і планове обслуговування насосних станцій з метою запобігти аварійній ситуації і забезпечити безперебійну роботу підприємства. Система КНС - це складна багатоступенева система обладнання, яка очищає стічні води або переганяє відходи в місце їх очищення. Часто трапляється так, що система засмічується і тоді необхідне очищення каналізаційно-насосної станції, тут і прийдуть на допомогу фахівці нашої компанії. У разі поломки насосної станції, ми також здійснюємо ремонт КНС або повну заміну обладнання на нове по закінченню його терміну служби.

Висококваліфіковані фахівці-інженери компанії Канал-Сервіс проводять роботи по встановленню КНС в процесі побудови нового підприємства. Всі роботи по установці КНС, усунення проблем в КНС проводяться за допомогою спеціалізованого обладнання з дотриманням усіх норм безпеки та екологічності, що, безсумнівно, є запорукою довгої служби системи і безпеки співробітників вашого підприємства.

Ремонт та очистка КНС
 

Всім відомо, наскільки важливо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм на підприємствах, скільки буває проблем при неякісній системі відведення та очищення стоків і у скільки може обійтися капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції. Уклавши договір на постійне обслуговування вашої КНС компанією Канал-Сервіс, ви будете позбавлені від проблем очистки каналізаційно-насосних станцій та їх ремонту, все це буде виконуватися в профілактичних цілях регулярно.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: 8:00-18:00, Без вихідних
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (044) 353-83-30


Мы в сети

g-plusone facebook

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

Задать вопрос

© 2009-2018 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено.