Самостійнe прочищення каналізації

В деяких випадках необхідна професійна чистка каналізаційних труб.

Але часто буває так, що засмічення не значне і ви можете впоратися своїми силами

Якщо у Вас засмітилася труба, не проходить вода, то є кілька способів прочистити її, використовуючи підручні засоби. Ми розглянемо декілька варіантів прочищення засмічень, але пам'ятайте, якщо корок утворився занадто далеко або в трубу потрапили будь-які предмети, які й перекрили стік, то своїми діями Ви можете тільки ускладнити проблему. Тому, у випадках будь-яких засмічень стічної системи, варто звернутися до професіоналів, які швидко визначать місце пробки і видалять її.

Ви все-таки вирішили самі спробувати прочистити трубу? В такому випадку, Вам необхідно озброїтися гумовими рукавичками і першим, найбільш нешкідливим, інструментом - вантузом. Для прочищення труби, наберіть у ванну води до рівня горловини вантуза, потім прикладаючи зусиль прокачуйте до тих пір, поки вода не буде йти з такою швидкістю, що утворюється воронка. Якщо таке прокачування не допомагає, подумайте, можливо, засмічення настільки тверде, що знадобиться більш глибокий механічний вплив.

Сантехніки та фахівці служб по прочищенню труб, використовують довгий трос для глибоких засмічень. Трос зроблений з дротяних волокон скручених у спіраль, його вводять в зливний отвір і обертаючи за годинниковою стрілкою, просувають по трубах і таким чином труба прочищається. Після пробиття засмічення тросом, необхідно ще раз попрацювати вантузом, щоб гарненько прокачати трубу, а на завершення процедури пустіть окріп для ще кращого промивання. Зазвичай таких заходів досить для позбавлення від засмічення. Звичайно, прочищення каналізації тросом краще довірити професіоналові, по-перше тому, що у Вас може просто не виявитися у будинку троса потрібної довжини і товщини, а інші пристосування мало чим зможуть допомогти. А по-друге, в недосвідчених руках, пробка може просунутися ще далі, що приведе до збільшення матеріальних і часових витрат на прочищення стоку.

Є ще один спосіб прочищення труб від жирових відкладень і корків - «хімічна атака». Його використовують якщо всі механічні і гідродинамічні способи не дієві. Тут Вам потрібно бути гранично обережними, так як в засобах для прочистки труб типу «Кріт» міститься їдкий натр - це сильнодіюча кислота, яка розчиняє засмічення в трубах. При використанні подібних засобів обов'язково надіньте гумові рукавички і стежте, щоб засіб не потрапив на шкіру або не дай Бог в очі. Обережно відкрийте пакет і висипте приблизно дві столові ложки порошку в трубу, залийте склянкою води і залиште на годину-півтори. Через деякий час, промийте трубу великою кількістю гарячої води.

Якщо всі вищеописані способи прочищення труб не допомогли, Вам необхідно терміново звернутися в службу асенізації. Фахівці мають висококласне обладнання, яке може впоратися з найсильнішими засмічення труб і навіть стояків. Не варто втрачати час, воно, в даній ситуації, працює проти Вас. Не порушуйте свій комфорт, викличте фахівців і за найкоротший час вода знову буде йти в призначений їй місце.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR