Відкачування вигрібних ям та септиків

Щоб уникнути хоч найменшого попадання хвороботворних бактерій на вашу територію, важливо вчасно проводити відкачування септиків та вигрібних ям. Цю делікатну роботу краще всього довірити професіоналам з компанії Канал-Сервіс, вони мають усе необхідне сучасне обладнання для якісного очищення каналізаційних систем.

У кожному місті завжди знайдуться об'єкти, що потребують регулярного очищення та викачування стоків. Це можуть бути торгово-розважальні центри, паркові зони з системою стоків, об'єкти будівництва і т.д. Заміські будинки і дачі не підключені до централізованої каналізації і традиційно потребують періодичного викачування вигрібних ям та очищення септиків. І навіть жителі міських багатоквартирних будинків, час від часу, звертаються в компанію Канал-Сервіс, для прочищення труб від засмічень, які трапляються досить часто. Власники можуть укласти договір на планове обслуговування своїх каналізаційних систем, а також викликати асенізатор в екстреній ситуації.

Професіоналізм - важливий аспект у асенізації

Важливим аспектом виконання асенізаторських робіт є професіоналізм. Наскільки простою не здалася б вам процедура прочистки труб, цю роботу повинні виконувати тільки професіонали, адже від якості цих послуг залежить гігієнічна чистота вашого будинку і прибудинкової ділянки і як наслідок, здоров'я всіх членів родини. Високотехнологічна техніка, з якою виїжджають на виклики фахівці компанії Канал-Сервіс - подбає про безпечне викачування відходів і попередить викид токсинів в навколишнє середовище.

Відкачування вигрібних ям та септиків потребує не тільки видалення відходів з вигрібної ями, а й вивіз, і правильну утилізацію нечистот в спеціально відведених для цього місцях.

Доцільно укласти договір на викачування ям та очищення

Вкрай важливо правильно утилізувати відходи на підприємствах та об'єктах будівництва, інакше уникнути проблем з санітарно-епідеміологічними службами не вдасться, а це може негативно позначитися на подальшій роботі підприємства аж до закриття. У цій ситуації доцільно укласти договір з асенізаторської компанією, яка сама, без дзвінка буде виїжджати до вас, і виконувати всі необхідні роботи по відкачці рідких побутових відходів і очищення труб каналізації. У цьому випадку ви будете застраховані від непередбачених ситуацій, ваші каналізаційні системи будуть під надійним контролем і гігієнічні норми - дотримані на всі 100%.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR