Викачка ям на дачній ділянці, і в заміському будинку

Невід'ємною частиною заміського маєтку або дачі, серед грядок помідорів або стильного ландшафту з зелененькою травичкою з фігурно вистриженими кущиками і деревами, є система асенізації у всіх сенсах цього слова.

Не важливо, яким чином організована каналізаційна система на ділянці і чи є вона взагалі, іноді достатньо просто вигрібної ями і туди можна виливати всі відходи. Все одно вигрібна яма - це самий простий, дешевий і поширений вид каналізації.

Коли яма наповнюється, Вам будуть потрібні послуги асенізатора для викачування вигрібних ям. Якщо вигрібна яма обслуговує маленьку дачу, на якій Ви відпочиваєте тільки влітку, то зустріч з асенізаторами може відбуватися лише раз на рік. Але якщо це велика дачна ділянка з житловим будинком, де цілий рік живуть люди, проведена «каналізація» (труби з дому ведуть в ту ж вигрібну яму), підключена пральна і посудомийна машина, душ, то яма дуже швидко вичерпує свій ліміт і служба асенізації стане Вашими постійними гостями. Викачка вигрібної ями в такому випадку, буде проводитися раз на місяць, а то й частіше.

Як же оптимізувати витрати на асенізації і викачування ями, і зробити свою каналізаційну систему фабрикою з відстоювання та очищення стічних вод?

Давайте розглянемо, як справляються з відходами в містах, де кількість нечистот набагато більше і носить глобальний характер. Всі стоки потрапляють у відстійники з різними рівнями очистки та дренажними системами, які затримують тверді відходи. Після проходження таких споруд, вода очищається на 90-95% і її можна використовувати для технічних потреб, поливу рослин, або просто скидати в канал або найближчу річку. Подібне можна організувати і на своїй дачній ділянці, дотримуючись масштабів, такі споруди називаються септиками.

Схема септика на дачній ділянці

Септики, як правило, складаються з декількох підземних очисних рівнів. Перший рівень - відстійник, в якому тверді частинки осідають на дно, і там відбувається процес бродіння і розкладання цих відходів. На другому рівні вода очищена вже на 50-60% і проходить процес доочищення, тут повинен бути доступ кисню, на цьому рівні поселяються аеробні бактерії, що окислюють шкідливі речовини, після другого рівня вода вже очищена на 90-95% і придатна для використання на полив городу і інших домашніх потреб, але звичайно ж, не для їжі та купання.

При правильній організації септика, користуватися послугами викачування ям Вам доведеться не так часто, але все одно необхідно, адже септики час від часу, потрібно повністю промивати і очищати, щоб там не застоювалися перегнилі і, можливо, навіть небезпечні, відходи.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR