Викачка промислових відходів і очищення систем каналізацій на виробництві

Практично всі підприємства, транспортної, фармацевтичної промисловості, а також виробництва паперу, пластмас і багато чого іншого, потребують регулярного викачування відходів виробництва, а також прочищення каналізації, трубопроводів, конструкцій і механізмів, які безпосередньо задіяні в роботі з різними речовинами, в тому числі і шкідливими хімікатами.

Цистерни, труби, відстійники, реактори, турбіни, вимагають регулярного і ретельного очищення від накипу, іржі, нальоту різного походження і осідаючих речовин. Якщо вчасно не проводити викачування відходів і очищення об'єктів виробництва, то це може спричинити за собою зниження ефективності роботи, неякісний товар на виході, і навіть псування обладнання.

До недавнього часу, всі очисні роботи виконувалися старим дідівським методом - ручна очистка за допомогою жорстких щіток з використанням абразивних речовин, хімічних реагентів і інших концентрованих засобів. Але такий спосіб вже не зовсім актуальний, тому що він тягне за собою загрозу здоров'ю персоналу, що займається очищенням, також метод не досить ефективний через те, що не скрізь можна якісно прочистити, використовуючи лише підручні засоби.

Скажімо, як можна прочистити внутрішню поверхню труб, завдовжки, нехай навіть 2-3 метра? На багатьох виробництвах до сих пір використовують, так звану, піскоструминну очистку. Із застосуванням піскоструминного очищення можна прочищати не тільки труби, а й фасади будинків, і багато іншого. Але все ускладнюється тим, що пісок не досить добре вимивається і якщо в стічних трубах він особливо не шкодить якісному відведення нечистот, то, наприклад, деталі двигунів і турбін їм чистити просто небезпечно, адже потрапляючи всередину, пісок може пошкодити всю установку аж до зупинки виробництва . Для чого такі ризики?

Викачування каналізаційної криниці

Сучасні компанії, що надають послуги з асенізації і очищенню трубопроводів, із задоволенням прочистять і промиють всі необхідні об'єкти за допомогою простої води. Як це? - Запитайте Ви. Дуже просто. Використовуючи спеціальні гідроструминні установки, в трубу, турбіну, або куди там ще треба, подається вода під сильним напором, сила якого сягає 1500 Бар. Цей метод називається гідродинамічне прочищення, і сьогодні він уже знайшов достатню популярність. Адже сила напору води така, що дозволяє змити будь-який наліт, іржу і навіть залишки старої фарби та підготувати обладнання до нанесення нового покриття. І все це без будь-якої хімії.

Компанія «Канал Сервіс» широко використовує гідродинамічну очистку, як для прочищення труб від засмічень, так і для очищення будь-яких об'єктів обладнання на виробництві.

За допомогою гідроустановки високого тиску можна виконати такі види робіт:

  • Видалити стійкі відкладення і нарости, в тому числі і хімічні з поверхонь трубопроводів, теплообмінників та інших пристроїв;
  • Очищення каналізаційних систем і стоків;
  • Очищення каналів від нальоту і відстою з дна;
  • Мийка навіть найскладніших механізмів і поверхонь.

Компанія «Канал Сервіс» стоїть на сторожі якості, чистоти і продуктивності Вашого підприємства. Ми використовуємо тільки сучасне високотехнологічне обладнання, і аксесуари для найкращого очищення трубопроводів та інших систем, а також для викачування промислових відходів.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR