Викачка та вивезення рідких побутових відходів

Згідно з нормами законодавства, на підприємствах можна зберігати тільки обмежену кількість твердих і рідких побутових відходів, і обов'язково їх вчасно вивозити й утилізувати. Тверді відходи зазвичай вивозяться на сміттєві звалища або спалюються, а рідкі - часто просто зливають у водойми, що неприпустимо, оскільки це може серйозно погіршити санітарно-епідеміологічну ситуацію в цій місцевості.

Утилізація РПВ (рідких побутових відходів) і ТПВ (твердих побутових відходів) в країнах СНД - одна з головних проблем, фахівці вважають, що ще кілька десятків років, і ми просто погрузнем в своєму власному смітті і якщо побутові відходи це найменший відсоток всієї маси сміття, то промислові відходи загрожують нам в загальнодержавних масштабах . Тому, перш ніж організовувати збір і відкачування РПВ, потрібно для початку подбати про очищення цих мас. Для цього застосовуються спеціальні технології дренажу та фільтрації, жиро-і сміттє-вловлювачі, септики, які встановлюються в каналізаційних системах. При правильній підготовці відходів до утилізації ми вносимо великий вклад у збереження здоров'я навколишнього середовища і кожного з нас.

Чи варто говорити, що для якісної та безпечної утилізації відходів виробництва і життєдіяльності потрібно для початку обладнати септики і вигрібні ями за всіма правилами, щоб не завдати шкоди природі, водойм і людям. А також обов'язково організувати вивезення рідких побутових відходів в місця їх утилізації.

Для того щоб з викликом асенізатора не виникало проблем, краще всього укладати договір на відкачування і вивезення РПВ з перевіреним підприємством, яке буде це робити регулярно і якісно. Налагодивши чітку систему збору та викачування відходів можна навіть не відчувати, що на підприємстві немає централізованої каналізації, адже кваліфіковані фахівці зроблять все замість Вас.

Тарифи на викачування ЖБО в різних компаніях можуть відрізнятися в залежності від статусу компанії і якості техніки, яку вона використовує. Також великий вплив на формування ціни на викачування ЖБО надає спосіб подальшої утилізації цих відходів. Часто трапляється так, що недобросовісні служби, що пропонують низькі ціни на свої послуги викачування ЖБО, зливають їх в найближчий водойму, воду з якого потім і використовують жителі цієї місцевості, а це просто неприпустимо. Тому, крім самостійної максимально можливої ​​фільтрації та очищення стоків, необхідно належно стежити за якісною утилізацією нечистот що вивозяться.

Найлегше звернутися в серйозну, законослухняну компанію, яка дбає про свій імідж і виконує всі санітарні норми. Уклавши договір на викачування і вивезення ЖБО з компанією Канал Сервіс, Ви можете бути впевнені в якісній і своєчасній очистці Ваших каналізаційних систем, вигрібних ям, а також у правильній утилізації відходів, без шкоди для навколишнього середовища.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR