Засмічення каналізації - що робити?

Засмічення каналізації - з цією проблемою кожен з нас стикався як мінімум раз в житті, а мешканців старих будинків каналізаційною системою що зносилася ця напасть відвідує ще частіше. Це відбувається через потрапляння в трубопровід харчових та інших побутових відходів, а також дрібних твердих предметів, які закупорюють просвіт труби. Також труби засмічуються від тривалої експлуатації, коли відкладення жиру, вапна та інших речовин на внутрішньому просвіті труби наросли до такої міри, що будь-який твердий шматочок відходів закупорює просвіт або ж самі відкладення повністю закривають трубу. У цій ситуації очищення каналізації стає досить непростим завданням і потребує спеціального обладнання та високої кваліфікації майстрів. Стара каналізація, засмічення в якій може статися в будь-якому місці, потребує професійного очищення і в цьому випадку не варто розраховувати на власні сили, щоб не посилювати проблему.

Також, проблема поганого відводу рідких відходів стосується промислових об'єктів, а саме м'ясокомбінатів, харчових підприємств, кондитерських фабрик та інших подібних організацій, де має місце підвищене навантаження на каналізацію, очищення якої повинна проводитися регулярно. Фахівці рекомендують підприємствам не чекати, коли буде потрібно екстрена відкачка каналізації, а регулярно проводити профілактичне очищення. Такі заходи допоможуть запобігти аварійним ситуаціям і як наслідок зупинки підприємств і можливі збитки.

Чи варто говорити, що будь-яку очистку каналізації повинні проводити фахівці, так як, використовуючи підручні засоби (трос) або хімічні речовини, ви можете не тільки не отримати бажаного результату, а й посилити проблему. Більш того, якщо засмічення сталося один раз, і трубу просто пробили тросом, то засмічення відбуватиметься ще і ще, адже причина - жирові і інші відкладення на внутрішній поверхні труби, не усунена. А якщо це відбувається не в приватному будинку, а на підприємстві, то в цьому випадку вам допоможе тільки команда професіоналів з необхідною технікою для очищення каналізації.

Фахівці компанії Канал-Сервіс працюють з сучасним професійним обладнанням, за допомогою якого вони швидко і якісно прочистять каналізацію або відремонтують, видалять вапняний і жировий наліт, а також тверді предмети, що заважають нормальному відведенню відходів.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR