Блог компанії Канал Сервіс про прочищення каналізації, викачування ям, ремонті каналізації, про акції й послуги

Асенізаторська техніка і препарати-біоактиватори для очищення вигрібних ям

Для кожного господаря, який планує будувати приватний будинок або дачу, або вже володіє заміським маєтком, завжди стоїть питання про організацію каналізаційної системи свого будинку. Чи варто говорити, що для прийняття оптимального рішення, найкраще буде викликати фахівця сантехніка, який врахує всі побажання і безліч інших нюансів і порадить, як краще організувати злив відходів і подальший вивіз нечистот.

Устаткування для прочищення каналізації

Засмічення каналізації - одна з найбільш неприємних проблем, яка може трапитися в будинку, квартирі або на підприємстві. Мало того, що ви не можете користуватися водою і туалетом, так ще й існує ризик проникнення в житло хвороботворних бактерій з каналізаційної системи, не кажучи вже про неприємний запах. Тому хороший господар завжди намагається тримати каналізацію в чистоті, для цього виконуючи профілактичну прочистку.

Біопрепарати для вигрібних ям

Розробка спеціальних бактеріальних біопрепаратів для вигрібних ям зробила воістину гігантський крок у здійсненні переробки побутових відходів та збереженні рівноваги в навколишньому середовищі. Успішно застосовуючи бактерії для переробки ЖБО у вигрібній ямі, ви не тільки позбавляєтеся від неприємного запаху, вбиваєте хвороботворні бактерії, а й істотно економите на виклику асенізатора для викачування ями.

Очищення каналізаційних колодязів

Очищення каналізаційного колодязя - актуальна послуга в будь-який час року, так як каналізація на підприємствах і в житлових комплексах постійно піддається великому навантаженню і вимагає планового профілактичного чищення як мінімум два рази на рік. Велика кількість бруду і всіляких побутових і промислових відходів осідають на трубах, що обумовлює звуження просвіту, а з часом і закупорку стоків, що в свою чергу призводить до аварійної ситуації.

Засмітилася каналізація: ваші варіанти екстреного реагування

Чи варто говорити, що починати прочищення каналізації необхідно як тільки ви виявили засмічення, адже подальше використання системи буде, щонайменше, некомфортним, а також може привести до справжньої аварійної ситуації з істотним матеріальним збитком. Звичайно ж, найкраще в такій ситуації звернутися до професіоналів.

Як здійснюється викачка ям

У кожного власника дачної ділянки або заміського житлового будинку час від часу з'являється необхідність викачати вигрібну яму. Чим більший ваш маєток і чим ближче ваше заміське житло до цивілізації в плані побутової техніки, тим частіше вам потрібно думати, як викачати яму.

Кращий спосіб прочистити каналізацію

Кожен керівник підприємства або господар приватного будинку час від часу стикається з питанням, як прочистити каналізацію в будинку або на підприємстві? У міру експлуатації каналізаційної системи, в кухні, ванній або туалеті можуть виникати скупчення в трубах, які з часом перетворюються на засмічення - це звичайне побутове засмічення, яке ви можете спробувати прочистити самостійно.

Ефективне прочищення каналізації. Сучасні способи прочищення засмічень

Засмічення стічних труб на підприємствах, квартирах та приватних будинках досить часте явище особливо це стосується старих будинків, в яких не проводився капітальний ремонт каналізації. Також багато хто з вас напевно стикалися особисто з проблемою засмічення в каналізації і знають наскільки це неприємне явище, що вимагає невідкладних дій.

Професійні методи прочищення системи каналізації

Якщо у вас на підприємстві або в будинку засмітилася каналізація і самостійно усунути засмічення не вдалося, доведеться вдатися до допомоги професіоналів. Компанії, що надають послуги прочищення каналізації мають у своєму арсеналі всі необхідні засоби і пристосування для швидкого і якісного усунення засмічень будь-якої складності.

Як використовувати трос для прочищення каналізації?

В процесі експлуатації каналізації може виникнути така ситуація, коли необхідне її прочищення. У побутових умовах для видалення твердих і м'яких засмічень досить ефективним є сантехнічний трос. Маючи такий трос, ви можете спробувати усунути засмічення самостійно без залучення сантехніка.

Як не допустити засмічення в каналізації і прочистити каналізацію?

Навіть сучасні пластикові труби з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею можуть засмітитися, адже речовини присутні у воді створюють накип, вапняні відкладення, а сміття і тверді частинки осідають на ній і з часом утворюється засмічення. У таких випадках вам буде потрібно прочищення труб.

Як прочистити трубу каналізації

Напевно кожен з вас стикався з необхідністю прочистити трубу від засмічення в квартирі або приватному будинку. Вода набирається у ванну або умивальник, і ніяк не хоче йти? - Це вірна ознака засмічення і вам терміново потрібно очищення труб каналізації.

Що таке фекальна каналізація

Фекальна каналізація знайшла своє застосування при поділі стічних вод, що утворюються в заміських домоволодіннях.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: 7:30-20:00, Без вихідних
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (044) 353-83-30 +3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Мы в сети

g-plusone Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2015 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено.