Блог компанії Канал Сервіс про прочищення каналізації, викачування ям, ремонті каналізації, про акції й послуги

Будова каналізації багатоповерхового будинку

У будь-якому багатоповерховому приміщенні промислового або цивільного призначення необхідно влаштовувати систему каналізації. Ця мережа призначена для відводу стічних вод з квартир в міську каналізацію. Даний етап проектується ще на стадії створення графіка робіт з будівництва будівлі. Внутрішня каналізація влаштовується згідно зі стандартними значеннями, які вказуються в будівельних правилах. Квартальну магістраль розраховують виходячи з водоспоживання всіх навколишніх будинків.

Жировловлювач - один із елементів системи водоочистки

Установка подібних агрегатів стає вельми затребуваною в кафе, ресторанах і на невеликих харчових виробництвах. Зростання підприємств харчової індустрії вплинув на популяризацію установки локальних очисних споруд.

Важлива інформація про вигрібну яму приватного будинку

Звичне поняття для сільських жителів - вигрібна яма. Городянам воно теж знайоме і давно вже стало буденним. Це яма двометрової або триметрової глибини, в яку складаються відходи людської життєдіяльності. Сміття, переважно органічне, теж займає в ній своє місце.

Які набори інструментів необхідно мати під рукою власнику квартири або приватного будинку

Незважаючи на те, що будинок або квартира на момент покупки можуть перебувати в ідеальному стані, в процесі життя обов'язково будуть виникати проблеми, які потребують втручання власників. Наприклад, завжди може виникнути необхідність поміняти люстру, змішувач, встановити нові меблі. А може господарі вирішать придбати вбудовану побутову техніку. Нічого з перерахованого неможливо буде здійснити без необхідного набору інструментів, яким повинен володіти будь-який поважаючий себе господар.

Асенізаторська техніка і препарати-біоактиватори для очищення вигрібних ям

Для кожного господаря, який планує будувати приватний будинок або дачу, або вже володіє заміським маєтком, завжди стоїть питання про організацію каналізаційної системи свого будинку. Чи варто говорити, що для прийняття оптимального рішення, найкраще буде викликати фахівця сантехніка, який врахує всі побажання і безліч інших нюансів і порадить, як краще організувати злив відходів і подальший вивіз нечистот.

Устаткування для прочищення каналізації

Засмічення каналізації - одна з найбільш неприємних проблем, яка може трапитися в будинку, квартирі або на підприємстві. Мало того, що ви не можете користуватися водою і туалетом, так ще й існує ризик проникнення в житло хвороботворних бактерій з каналізаційної системи, не кажучи вже про неприємний запах. Тому хороший господар завжди намагається тримати каналізацію в чистоті, для цього виконуючи профілактичну прочистку.

Біопрепарати для вигрібних ям

Розробка спеціальних бактеріальних біопрепаратів для вигрібних ям зробила воістину гігантський крок у здійсненні переробки побутових відходів та збереженні рівноваги в навколишньому середовищі. Успішно застосовуючи бактерії для переробки ЖБО у вигрібній ямі, ви не тільки позбавляєтеся від неприємного запаху, вбиваєте хвороботворні бактерії, а й істотно економите на виклику асенізатора для викачування ями.

Очищення каналізаційних колодязів

Очищення каналізаційного колодязя - актуальна послуга в будь-який час року, так як каналізація на підприємствах і в житлових комплексах постійно піддається великому навантаженню і вимагає планового профілактичного чищення як мінімум два рази на рік. Велика кількість бруду і всіляких побутових і промислових відходів осідають на трубах, що обумовлює звуження просвіту, а з часом і закупорку стоків, що в свою чергу призводить до аварійної ситуації.

Засмітилася каналізація: ваші варіанти екстреного реагування

Чи варто говорити, що починати прочищення каналізації необхідно як тільки ви виявили засмічення, адже подальше використання системи буде, щонайменше, некомфортним, а також може привести до справжньої аварійної ситуації з істотним матеріальним збитком. Звичайно ж, найкраще в такій ситуації звернутися до професіоналів.

Як здійснюється викачка ям

У кожного власника дачної ділянки або заміського житлового будинку час від часу з'являється необхідність викачати вигрібну яму. Чим більший ваш маєток і чим ближче ваше заміське житло до цивілізації в плані побутової техніки, тим частіше вам потрібно думати, як викачати яму.

Кращий спосіб прочистити каналізацію

Кожен керівник підприємства або господар приватного будинку час від часу стикається з питанням, як прочистити каналізацію в будинку або на підприємстві? У міру експлуатації каналізаційної системи, в кухні, ванній або туалеті можуть виникати скупчення в трубах, які з часом перетворюються на засмічення - це звичайне побутове засмічення, яке ви можете спробувати прочистити самостійно.

Ефективне прочищення каналізації. Сучасні способи прочищення засмічень

Засмічення стічних труб на підприємствах, квартирах та приватних будинках досить часте явище особливо це стосується старих будинків, в яких не проводився капітальний ремонт каналізації. Також багато хто з вас напевно стикалися особисто з проблемою засмічення в каналізації і знають наскільки це неприємне явище, що вимагає невідкладних дій.

Професійні методи прочищення системи каналізації

Якщо у вас на підприємстві або в будинку засмітилася каналізація і самостійно усунути засмічення не вдалося, доведеться вдатися до допомоги професіоналів. Компанії, що надають послуги прочищення каналізації мають у своєму арсеналі всі необхідні засоби і пристосування для швидкого і якісного усунення засмічень будь-якої складності.

Як використовувати трос для прочищення каналізації?

В процесі експлуатації каналізації може виникнути така ситуація, коли необхідне її прочищення. У побутових умовах для видалення твердих і м'яких засмічень досить ефективним є сантехнічний трос. Маючи такий трос, ви можете спробувати усунути засмічення самостійно без залучення сантехніка.

Як не допустити засмічення в каналізації і прочистити каналізацію?

Навіть сучасні пластикові труби з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею можуть засмітитися, адже речовини присутні у воді створюють накип, вапняні відкладення, а сміття і тверді частинки осідають на ній і з часом утворюється засмічення. У таких випадках вам буде потрібно прочищення труб.

Як прочистити трубу каналізації

Напевно кожен з вас стикався з необхідністю прочистити трубу від засмічення в квартирі або приватному будинку. Вода набирається у ванну або умивальник, і ніяк не хоче йти? - Це вірна ознака засмічення і вам терміново потрібно очищення труб каналізації.

Що таке фекальна каналізація

Фекальна каналізація знайшла своє застосування при поділі стічних вод, що утворюються в заміських домоволодіннях.

Додаткова інформація

Вирішення проблем з каналізацією, послуги ассенізації для підприємств

Питання і відповіді

Блог компанії Канал Сервіс

Очистка, викачка, ремонт

Канал-Сервіс ПП
Україна, Київ, Вишневе, ул. Горького, 6
Працюємо: Без вихідних з 7:00 до 22:00
Послуги асенізації, Аварійні служби, Прочищення каналізації
+3 (063) 582-44-62
+3 (095) 258-59-54 +3 (096) 747-61-00


Ми в мережі

g-plusone facebook youtube

Розробник сайту: Yuriy Petrichenko

© 2009-2022 Канал Сервіс • Використання матеріалів сайту суворо заборонено • GDPR